Taean-gun Gonam Shell Museum ، برنامه “تجربه تفریح ​​در شب Taean” نمایش صفر شب

[ad_1]

[세계연합신문 김도형 기자] از دوم این ماه تا پایان امسال ، موزه Taean-gun Gonam Shell برنامه ای را برای یک تجربه دست نخورده “Taean-Drawing My Own Taean Night View” اجرا می کند.

این برنامه یک برنامه دائمی و بدون تدبیر برای بازدیدکنندگان و غیرنظامیانی است که از موزه در دوره With Corona بازدید می کنند و نمای شبانه Taean را بر روی کاغذ خراش (کاغذی که هنگام طراحی با یک ابزار تیز بر روی زمینه سیاه رنگ های مختلف را نشان می دهد) ترسیم می کند. برنامه ایجاد نمای شبانه خود را از Tae ، که تنها یکی در جهان است.

برای به حداقل رساندن تماس بین تجربه و مسئول آموزش ، ارتش قصد دارد عکس هایی از مکانهای اصلی گردشگری را برای مشاهده شب Taeni ، تماشای فیلم نمایشی بارگذاری شده در کانال YouTube موزه Gonam Shell ، یا به عکس های خود را از نمای شب Taean بکشند. به طور خاص ، این برنامه قصد دارد ضمن جلوگیری از شیوع کرونا 19 ، برنامه را کنترل کند در حالیکه کاملاً از قوانین قرنطینه مانند فاصله برخوردار است.

یک مقام نظامی گفت: “به دلیل طولانی شدن حادثه ویروس کرونا ، مشکلات زیادی در ارتقا برنامه های موجود وجود دارد.” به عنوان فضایی برای لذت بردن از فرهنگ و هنر. ما آن را مدیریت خواهیم کرد تا بتوانید آن را پیدا کنید و از آن لذت ببرید. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.