Tongyeong City ، “KBS N 1 و 2 Year Year Football College Competition” در 21 ژانویه در Tongyeong افتتاح می شود

[ad_1]

[세계연합신문 이재호] “Sea Land of the Sea، Tongyeong KBS N 17th 1st and 2nd Year Football Championship” از 21 ژانویه به مدت 16 روز در Tongyeong برگزار شد.

به میزبانی فدراسیون فوتبال دانشگاه کره و به همت اتحادیه فوتبال Tongyeong City و Tongyeong City ، این مسابقات علاوه بر پارک ورزشی Sanyang در شهر Tongyeong در دو استادیوم برگزار می شود که 1800 بازیکن از 42 تیم ورزشکار درجه 1 و 2 کالج در آن حضور دارند. . به استثنای میزبان و کارمندان این رویداد ، دسترسی به محل برگزاری ممنوع است و هواپیمای موجود در پیش زمینه به طور مستقیم از یوتیوب پخش می شود.

اگرچه بحران تاج همچنان ادامه دارد ، اما تصمیم گرفته شد این مسابقات پس از تلاش زیاد توسط شهر تونگیونگ و فدراسیون فوتبال دانشگاه کره برگزار شود تا از رکود اقتصادی طولانی مدت در منطقه ناشی از دوره تیم های فوتبال دانشگاه و تاج در تونگیونگ فرار کند.

به منظور ایمنی شهروندان و ایمنی بازیکنان ، شهر تونگ یونگ کلیه رقبای شرکت کننده در مسابقات را موظف کرده است قبل از بازدید از تونگیونگ با نتیجه تست منفی تاج در این مسابقات شرکت کنند. من با رکورد یک وضعیت آزمایش گرما در مسابقات Tongyeong شرکت کردم.

به محض ورود به Tongyeong ، این تیم ها از ورزشگاه Pyeongnim بازدید کردند و نتایج آزمون تاج و سوابق بهداشتی فردی Tongyeong City را پس از تأیید رهبر دریافت کردند و پس از بررسی گرمای محل ، قدم های خود را برای رفتن به خانه برداشتند.

علاوه بر این ، بیش از 150 کارمند این مسابقات ، از جمله کارمندان فدراسیون فوتبال دانشگاه کره ، شهر Tongyong ، اتحادیه فوتبال Tongyong City و انجمن ورزشی Tongyong ، از نظر آزمایش تاج از قبل آزمایش شدند و همه منفی بودند. پس از معاینه به وی اجازه ورود داده شد.

همچنین از طریق فدراسیون فوتبال دانشگاه کره به هر تیم دانشگاه اطلاع داده شد تا والدین هر تیم فوتبال دانشگاه از Tongyeong ، محل مسابقات بازدید نکنند. معروف است که آنها اقدامات قرنطینه ای عمیقی مانند قطع ارتباط با آنها را انجام می دهند.

بازرگانان Tongyeong که به دلیل مرحله دوم دولت در منطقه ای غیرپایتخت و اقدامات قرنطینه ای ویژه در پایان سال و تعطیلات سال نو تعطیل شدند ، به شدت مورد استقبال این مسابقات فوتبال قرار می گیرند.

لی مو ، مدیر یک رستوران در Jukrim ، Guangd-mion ، Tongyong ، گفت: “ما بیش از یک ماه به دلیل داشتن تاج از کار خارج شده ایم و این مسابقات باعث شد بازیکنان از رستوران ما بازدید کنند و در را باز کنند.” امیدوارم کودکانه باشد. “

یک Ik-gyu ، رئیس اداره آموزش و ورزش در Tongyong ، گفت: “از آنجا که این یک رویداد دشوار است به دلیل تاجگذاری ، ما امیدواریم که یک سیستم قرنطینه کامل نگرانی های شهروندان را برطرف کند و سودجویان باشد. که در شرایط اقتصادی مشکل دارند. علاوه بر این ، ما به جذب رقابت های بزرگتر برای کمک به احیای مجدد اقتصاد محلی ادامه خواهیم داد. “

در همین حال ، شهر Tongyeong با حضور 72 تیم در اکتبر سال گذشته میزبان “56 امین فدراسیون فوتبال دانشگاه” بود که تاج ادامه داشت و این رویداد کاملاً بدون تأیید تاج برگزار شد و در نتیجه تأثیر اقتصادی مستقیم منطقه ای حدود 4.5 میلیارد وون داشت. .

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *