Uijeongbu City ، یک مکان برای اعضای جدید وزارت ورزش و ورزش اعطا کرد

[ad_1]

[세계연합신문 임동성 기자] شهر Uijeongbu در تاریخ 25 ژانویه اعلام کرد که نامه انتصاب عضوی جدید از تیم اسکیت (اسکیت سرعت ، پیست کوتاه) را به بخش دو و میدانی در تالار شهر Uijeongbu تحویل داده است.

در این روز ، فقط اعضای جدید تیم اسکیت در مراسم استخدام حضور داشتند ، به جز تیم های تنیس و دوچرخه سواری در طول تمرین میدانی.

اداره دو و میدانی تالار شهر Uijeongbu در تلاش است تا ستاره کیم کوتاه یو یو ، دارنده مدال اسکیت سرعت المپیک Jo Hyeong-Jun ، چشم انداز تنیس Kim Dong-ju ، Wi Hwi-win ، دوچرخه سوار جدید Jang -Hoon Park Gyeong-min ، Jung Min -کیو و لی هو سام.

پیست کوتاه کیم جی یو بهترین ورزشکار است که در مسابقات قهرمانی چهار قاره 2020 مدال طلای 3000 متر را بدست آورد و هیونگ-جون جو در مسابقات المپیک زمستانی سوچی پیش از تیم مردان دارنده مدال نقره است. از طریق این استخدام تیم اسکیت روی یخ اعتبار شهر Uijeongbu ، مکه اسکیت روی یخ ادامه خواهد داد این یک چشم انداز است.

علاوه بر این ، بازیکنان Kim Dong-ju و Wi Hwi-win تیم را به عنوان ستون های اصلی جدید تیم تنیس هدایت می کنند ، با انتظارات شناخته شده برای مهارت های خود در مسابقات نوجوانان ، پیروزی در مسابقات بین المللی تنیس ITF Yeongwol 2019 برای نوجوانان و مسابقات بین المللی تنیس نوجوانان ITF Sunchang 2019 انتظار می رود.

تیم دوچرخه سواری با انتخاب بازیکنانی جدید از پارک کیونگ مین ، یونگ مین کیو و لی هو سام به سرپرستی ژانگ هون ، که موفق به کسب صدمین پیگیری گروهی در جشنواره ملی ورزش شد ، زمینه را برای یک جهش جدید به جلو فراهم کرد.

Ahn Byung-yong ، شهردار Uijeongbu گفت: “انتظار می رود در سال 2021 با جذب تعداد زیادی از ورزشکاران ممتاز از بخش دو و میدانی در محل کار ، گام به جلو با نتایج خوب در مسابقات مختلف برداریم.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *