Uijeongbu City در حمایت از حقوق کودکان پیشگام است.

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] Uijeongbu City در سال جدید 2021 در حمایت از حقوق کودکان ، آینده و نردبان کشور پیشگام است. اخیراً موارد بسیاری از موارد نقض حق حمایت از کودکان توسط Daejeon ، مرکز مراقبت روزانه Hwaseong و پرونده سو abuse استفاده از یک فرزندخوانده Jeong In-i مشاهده شده است ، و کودک آزاری به عنوان یک مشکل در خانه و خانه تبدیل شده است. در مهد کودک ها ، مدیریت نظارت تصویری و فعالیت مراکز مراقبت های شبانه روزی بیش از هر زمان دیگر بر اهمیت جلوگیری از کودک آزاری و آموزش افرادی که باید گزارش دهند ، تأکید شده است.

کارکنان روزانه باید حداقل یک ساعت آموزش مربوط به گزارش خشونت علیه کودکان ، مانند یک دوره آموزشی برای معلمان مراقبت از کودکان یا دوره های آموزش مجدد ، و مدیر مرکز روز آموزش پیشگیری از خشونت علیه کودکان و گزارش تعهدات به کارکنان کودک که ملزم به گزارش کودک آزاری هستند. مطالب باید حداقل 1 ساعت انجام شود.

علاوه بر این ، کلیه کارمندان مراقبت از کودکان موظفند کودک آزاری را گزارش کنند و اگر علائم مشکوک به کودک آزاری را می دانند یا کشف می کنند ، باید فوراً آن را به 112 یا آژانس تخصصی حمایت از کودکان گزارش دهند.

Uijeongbu City اصول سیستم ارزیابی کودکستان ها را بررسی می کند ، آنها را مرتباً بررسی می کند و بررسی می کند که آیا کارکنان مراقبت از کودکان مربیان مهد کودک آموزشهایی را برای کودکان به اتمام رسانده اند ، که طبق شکایت های مکرر موظف به گزارش در بازرسی های محل هستند

علاوه بر این ، در حالی که نوزادان و کودکان خردسال در مراکز مراقبت های شبانه روزی زندگی می کنند ، آنها از لحاظ ظاهری و خصوصیات رفتاری کودک از نزدیک نظارت می کنند تا علائم سو abuseاستفاده در نوزادان و کودکان خردسال را کنترل کنند. ما در نظر داریم برنامه های آموزشی متنوعی را برای کارکنان مراقبت از کودکان فراهم کنیم تا آنها همچنان به علاقه خود ادامه دهند

کلیه مراکز کودکان موظفند نظارت تصویری را در مناطقی که نوزادان و کودکان خردسال برای امنیت نوزادان و کودکان خردسال از جمله پیشگیری از کودک آزاری ، حمایت از حقوق معلمان در مهد کودک ها و مراکز کودک در آن بازی می کنند ، نصب و راه اندازی کنند.

Uijeongbu City به طور مداوم اهمیت مدیریت دوربین مداربسته را اعلام می کند و تصاویر دوربین مداربسته را هنگام بازرسی در محل در نیمه اول و دوم هر سال و شکایات گاه به گاه برای بررسی عواملی که امنیت نوزادان و کودکان را به خطر می اندازد و اینکه آیا دوربین مداربسته به درستی کنترل می شود ، نظارت می کند به برنامه مدیریت داخلی. ، مدیریت نصب نظارت تصویری ، مانند اینکه آیا مدیر خاصی دسترسی محدود کرده و یک رجیستر مدیریت ایجاد می کند ، آیا یک نقطه کور وجود دارد ، به طور خودسرانه دوربین مدار بسته را دستکاری می کند یا عملکرد ضبط را حذف می کند ، و غیره …

از سال 2016 تا 2020 ، شهر Uijeongbu قصد دارد کتابی از موارد خشونت علیه کودکان را در مراکز کودکان منتشر کند ، تقسیم بر انواع کودک آزاری (جسمی ، عاطفی ، بی توجهی ، کمک و غیره) در میان اقدامات اداری مربوط به خشونت علیه فرزندان.

کودک آزاری به سلامتی و سلامت کودکان آسیب می رساند ، مانع رشد طبیعی می شود و می تواند منشأ همه جرایم باشد ، بنابراین خشونت کلامی و روحی ، بی توجهی ، رها شدن و غیره ، حتی اگر فقط خشونت جسمی نباشد ، سو alsoاستفاده نیز است. کودکان ، متخصصان حمایت از کودکان و مراکز حمایت از والدین و سایر سازمان های مرتبط به تقویت تبلیغات از طریق آموزش ارگانیک ادامه خواهند داد.

Ahn Byung-yong ، شهردار Uijeongbu گفت: “ما تلاش خواهیم کرد تا یک شهر گرم و تخصصی برای مراقبت از کودکان ایجاد کنیم که همه کودکان بتوانند در شهر Uijeongbu احساس عشق و محافظت کنند و ما به طور فعال سیستم مدیریتی را برای جلوگیری از دفن یا پنهان کاری خشونت علیه کودکان ایجاد خواهیم کرد.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *