Uijeongbu City پروژه ای را برای حمایت از شرکت های شرکت کننده در نمایشگاه های داخلی و خارجی اجرا می کند

[ad_1]

[세계연합신문 김서윤 기자] Uijeongbu City برای حمایت از توسعه بازار داخلی و خارجی و فعالیت های بازاریابی شرکت های کوچک و متوسط ​​مستقر در حوزه قضایی ، پروژه پشتیبانی را برای شرکت های شرکت کننده در نمایشگاه های داخلی و خارجی در سال 2021 اجرا خواهد کرد.

حمایت از شرکت های شرکت کننده در نمایشگاه های محلی و خارج از کشور در سال 2021 با هدف احیای اقتصاد محلی از طریق گسترش کانال های فروش از طریق پشتیبانی از بخشی از هزینه های شرکت در نمایشگاه های داخلی و بین المللی توسط شرکت های کوچک و متوسط ​​در حوزه قضایی که برای بازارهای نوظهور می جنگند ، انجام می شود.

اهداف پشتیبانی ، شرکتهای کوچک و متوسط ​​در ساختمان هستند که در نمایشگاههای مختلفی که امسال یا خارج از آن برگزار شده است ، شرکت کرده اند یا قصد شرکت در آن را دارند ، با دفتر مرکزی یا کارخانه ها در Uijeongbu ، و یک میلیون KRW برای نمایشگاههای محلی (12 شرکت) و 5 میلیون KRW برای نمایشگاه های خارجی (4 شرکت).

شرکتهای هدف با ارزیابی هشت عنصر ، از جمله تاریخچه تجارت ، صدور گواهینامه داخلی و بین المللی و توسعه فناوری انتخاب می شوند.

دوره درخواست از 20 ژانویه تا 5 فوریه است و شرکت های تمایل به شرکت می توانند فرم درخواست را از وب سایت تالار شهر Uijeongbu بارگیری کنند ، به بخش اقتصادی منطقه ای تالار شهر Uijeongbu مراجعه کنند یا از طریق پست الکترونیکی اقدام کنند.

گوه هیون سوک ، رئیس اداره اقتصاد منطقه ای ، گفت: “ما امیدواریم که این برای SME های ما که از کرونا 19 رنج می برند مفید باشد و ما علاوه بر پروژه برای حمایت از سیاست های مختلفی را برای SME های شهر در نظر گرفته و آماده خواهیم کرد. شرکت های شرکت کننده در نمایشگاه

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *