Ulju-gun ، “Ulju-gun Happy Communication Train” با عزیمت LAN

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] Ulju-gun در پانزدهم اعلام کرد که Ulju-gun Happy Communication Train ، یک روش ارتباط آنلاین با استفاده از ZOOM را در سال 2021 راه اندازی خواهد کرد.

با توجه به طولانی بودن کرونا 19 ، رویدادهای رو در رو دشوار است و برنامه ایجاد تغییراتی در ارتباطات برای بحث در مورد توسعه آینده Ulju-gun با طیف وسیع تری از گروه های سنی است.

به منظور جمع آوری نظرات از نسل های مختلف ، یک هیئت حضور با 20 و 30 (40 نفر) و 40 و 50 (40 نفر) تشکیل می شود. افراد 60 ساله یا بالاتر (حدود 60 نفر) می توانند با در نظر گرفتن دشواری های روش ارتباط ZOOM ، مستقیماً در ارتباط با سیستم ویدئو کنفرانس نصب شده در مراکز اداری مراقبت های اجتماعی در شهرها و روستاها شرکت کنند.

قطار ارتباط شاد از 3 تا 5 فوریه بر اساس گروه های سنی حرکت می کند. این در 20 و 30s (19: 00-20: 30) در 3 / 40s و 50s (19: 00-20: 30) در 4/60 یا بیشتر برگزار خواهد شد (14: 00-15: 30) در روز پنجم.

برای شهروندان نظامی که نمی توانند مستقیماً شرکت کنند ، از کانال رسمی YouTube YouTube Ulju-gun ، Ulju TV به صورت مستقیم پخش می شود. نظرات ارتش ، که در زمان واقعی تماشا می کنند ، در سیاست نیز منعکس خواهد شد.

برای درخواست ورود به سیستم (مشارکت) در Ulju-gun Happy Communication Train ، می توانید فرم درخواست را از وب سایت Ulju-gun بارگیری کنید و برای شخص مسئول ایمیل ارسال کنید یا از مرکز رفاه اداری Eup / Myeon بازدید کنید. مدت زمان درخواست از 18 ژانویه تا 27 ژانویه به صورت اولین مراجعه و خدمات اولیه است.

کارمندان Ulju-gun می توانند جزئیات عملکرد Ulju-gun Happy Communication Train را بر روی شبکه محلی از طریق وب سایت دفتر شهرستان بررسی کنند. امیدوارم که این قطار ارتباطی شاد به عنوان محفلی برای بحث های سیاسی مختلف در مورد یک Ulyu خوشحال در آینده باشد. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *