Ulju-gun سیاست حمایت از تجارت را در سال 2021 ارتقا می دهد

[ad_1]

[세계연합신문 김서윤 기자] Ulju-gun در پانزدهم اعلام کرد که یک سیاست پشتیبانی تجاری برای Ulju-gun در سال 2021 برای بازگرداندن ظرفیت صادرات ایجاد می کند ، که به دلیل اثرات جهانی Corona 19 کاهش یافته است و برای حمایت از همه کارها ممکن است صادرات بنگاههای کوچک و متوسط ​​در منطقه.

با گسترش مدل کسب و کار حضوری به دلیل کرونا 19 ، سیاست پشتیبانی تجاری Ulju-gun در سال 2021 بر متنوع سازی فناوری های دیجیتال و واردات و صادرات متمرکز خواهد شد و ارزش کل پروژه را سرمایه گذاری خواهد کرد. از 600 میلیون درآمد حامی 120 شرکت کوچک و متوسط ​​صادر کننده به این شهر.

Ulju-gun به عنوان یک تجارت جدید در این سال ، “پشتیبانی از بازاریابی دیجیتال شرکتی” را هدف قرار می دهد تا بازارهای صادراتی غیر وجهی را هدف قرار دهد ، “حمایت از تنوع صادرات و واردات” به عنوان تغییرات در زنجیره ارزش جهانی و “توسعه جدید بازارهای صادراتی “برای توسعه بازارهای جدید جنوب. آیا شما قصد تجارت دارید؟ در سال 2020 ، امتیازات اضافی به شرکتهایی که صادرات عالی در Ulju-gun (5 شرکت) و کسانی که در برج تجارت صادرات در روز تجارت برنده شده اند (18 شرکت) هنگام درخواست کسب و کار ، اعطا می شود.

علاوه بر این ، تیم های توسعه بازار خارج از کشور (برنامه ریزی شده در مانیل ، فیلیپین) به شرکت های کوچک و متوسطی که مایل به ورود به بازار خارج از کشور هستند ، و همچنین پشتیبانی از مشارکت فردی در نمایشگاه های داخلی و خارجی اعزام می شوند ، و ابتکارات مختلف بازاریابی ترویج می شود. پروژه های خارج از کشور

یک مقام Ulju-gun گفت: “ما به دلیل شرایط رکود اقتصادی جهانی در کرونا 19 ، برای بهبود رقابت در خارج از کشور مانند تنوع صادرات و تجارت دیجیتال ، به شرایط سخت صادراتی پاسخ خواهیم داد.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *