Wanju-gun ، بزرگترین “ایستگاه پرکننده هیدروژن Wanju” در پیشبرد اقتصاد هیدروژن داخلی نقش اصلی را دارد

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] Wanju-gun گفت بزرگترین “ایستگاه شارژ هیدروژن Wanju” کشور ، مجهز به چهار شارژر و کمپرسور ، نقش اصلی را در ارتقا اقتصاد هیدروژن داخلی دارد.

به گفته Wanju-gong در تاریخ 26 ، ایستگاه شارژ هیدروژن Wanju هیدروژن Yonbuk Ва 1 ، نصب شده در Dunsanri ، Bongdong-eup ، از زمان اتمام مراسم تکمیل آن به عنوان “توقف” برای سوخت گیری هیدروژن در سراسر کشور در کانون توجه قرار گرفته است. ژوئن سال گذشته تعداد موارد استفاده به سرعت در حال افزایش است.

از ماه ژوئن سال گذشته که اولین ماه شارژ خودرو به 468 رسیده است ، این واقعیت که “این بزرگترین ایستگاه شارژ در کره است که مجهز به چهار شارژر و کمپرسور است ، بنابراین می توان بدون نیاز به زمان انتظار سریع شارژ کرد”. 1112 مورد وجود داشت که بیش از دو بار در دو ماه پرید.

ایستگاه شارژ هیدروژن Wanju ، که از طریق رستوران شارژ ملی دوستانه و بسیار خوب است ، در سپتامبر گذشته 1118 مورد را ثبت کرده است که در سه ماه متوالی بیش از 1100 مورد است. ایجاد شده به عنوان “.

از زمانی که ایستگاه های شارژ 1 و 52 پوندی Jeonju Songcheon در نوامبر سال گذشته به بهره برداری رسید ، اخیراً تعداد اتهامات در ایستگاه شارژ Wanju کمی کاهش یافته است ، اما به عنوان تعداد بازدیدکنندگان از نزدیکان کلانشهرها به “نقطه شارژ حمل و نقل” تبدیل شده است مانند سفرهای تجاری در کلانشهرها و دژئون دائما آنجاست.

دلیل محبوبیت “ایستگاه شارژ هیدروژن Wanju” این است که می توان به سرعت شارژ کرد ، مثلا فقط 5-6 دقیقه برای شارژ ماشین هیدروژنی شارژ می شود و چون تعداد زیادی شارژر و کمپرسور وجود دارد ، نیازی به انتظار نیست .

سه بزرگراه از وانجو گونگ عبور می کند و از هر طرف دارای شبکه ترافیکی است و در ناف رودخانه هان واقع شده است ، از این رو از هر نقطه کره مانند کلان شهر یا سواحل غربی و جنوبی به راحتی قابل دسترسی است. مناطق.

در حقیقت ، ایستگاه شارژ هیدروژن Wanju با ظرفیت شارژ 110 کیلوگرم در ساعت ساخته شده است که بزرگترین در کره است و ظرفیت شارژ 22 اتومبیل هیدروژنی یا 3 اتوبوس هیدروژنی در ساعت را دارد. همچنین این مزیت را دارد که می تواند همه وسایل نقلیه را با هیدروژن شارژ کند ، از جمله اتومبیل ، اتوبوس و کامیون ساخت کره.

به همین دلیل ، کل شارژ اتومبیل های استفاده شده از ایستگاه شارژ Wanju در مدت کوتاهی سه برابر شده است ، از 1689 کیلوگرم در ژوئن سال گذشته به 4089 کیلوگرم در آگوست همان سال و به 4665 کیلوگرم در سپتامبر همان سال ، دو ماه بعد

شارژ وسایل نقلیه بزرگ مانند اتوبوس نیز به سرعت در حال افزایش است. در اکتبر سال گذشته ، اولین ماه معرفی اتوبوس های شهری هیدروژنی در استان ، 64 مورد 694 کیلوگرم متهم شدند ، اما دو ماه بعد ، در دسامبر ، 318 مورد 3195 کیلوگرم بود که 5 برابر این تعداد بود.

کارشناسان گفتند: “حداکثر ظرفیت شارژ اتومبیل هیدروژنی 6.0 کیلوگرم است ، در حالی که اتومبیل بازدید کننده از ایستگاه شارژ هیدروژن Wanju مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت تا فقط 3.8 کیلوگرم در هر بار شارژ کند.” برای اتمام ، در ایستگاه شارژ Wanju از قبل شارژ می شود . حاجا گفت به اصطلاح نقش “توقف” ناچیز نیست. ”

Wanju-gun معتقد است که ایستگاه سوخت گیری هیدروژن به عنوان یک کاتالیزور برای ارتقا economy اقتصاد هیدروژن داخلی عمل می کند و قصد دارد توسعه صنعت هیدروژن را تسریع کند. پاک سونگ ایر ، رئیس شهرستان وانجو گفت: “من خوشحالم که ایستگاه شارژ هیدروژن در موقعیتی که طرفدار شهری با مرکز اقتصادی هیدروژن است ، مانند اتمام از یک شهر نمایشی هیدروژن برای ترویج صنعت خودروهای تجاری هیدروژن. “من بیرون خواهم رفت.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *