Wanju-gun ، سال بازدید از نمایشگاه ویژه Wanju “نمایشگاه دامدا”

[ad_1]

[세계연합신문 김도형 기자] نمایشگاه ویژه “نمایشگاه دامدا – داستان وانجو در عکسها” از 2 فوریه تا 21 مارس در تالار هنر “کرم ابریشم” در محله فرهنگی مجتمع بنیاد فرهنگی وانجو برگزار می شود.

نمایشگاه دامدا رویدادی است که آثار هنرمندان جوان جی هو سونگ و چول هوی یونگ را نشان می دهد ، آنها به عنوان پروژه حمایت از هنرمندان فرهنگی محلی در پروژه Wanju-gun شرکت کردند. هنرمند ‘Song Ji-ho’ ، یک هنرمند خوشبختی ، و ‘Jeong Chul-Hwi’ ، یک هنرمند قارچ ، هر گوشه فینال را بر روی بوم با چشم های یک هنرمند محلی زندگی می کند که در عصر همه گیر تاج و تخت زندگی می کند.

30 اثر ارائه شده در این نمایشگاه از طریق مشاهده و نوشتن دقیق ، جریان های کوهستانی و نشانه های کوه Wanju را با توصیف واقع گرایانه ثبت می کنند ، بنابراین شما می توانید حساسیت Wanju را احساس کنید.

همچنین حدود 40 عکس انتخاب شده برای “فارغ التحصیلی من حاوی OO” است که از قبل انجام شده است. من امیدوارم که شما از چشم و قلب شهروندان لذت ببرید و به تاریخ وانجو نگاه کنید.

Silkyworm Art Hall از قبل با سیستم رزرواسیون برای پیشگیری و شیوع کرونا 19 کار می کند. ظرفیت پذیرش 10 نفر در ساعت است و می توانید با مراجعه به وب سایت کرم ابریشم مجموعه فرهنگی ، رزرو قبلی را در صفحه رزرو انجام دهید. حوزه.

این نمایشگاه به جز دوشنبه ها هر روز از ساعت 10 صبح تا 6 عصر دایر است و از 11 تا 14 فوریه در تعطیلات سال نو میلادی تعطیل است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.