Wanju-gun ، “شارژ ایستگاه گرم اتوبوس ، گرفتن زباله های غیرقانونی”

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] پیرمرد 78 ساله که به تنهایی در Dunsan-ri ، Bongdong-eu ، Wanju-gun زندگی می کند ، از اسپیکر هوش مصنوعی (AI) برای بررسی وضعیت هوا در اسرع وقت استفاده می کند.

آقای الف پس از بررسی ریزگردها ، با ماسک و عصا از خانه خارج شد. آقای الف جلوی پیاده رو ایستاده است. به دلیل خم شدن پشت و برف تاریک ، بررسی چراغ راهنمایی کار دشواری نبود ، اما امروزه بسیار راحت تر شده است. این به این دلیل است که وقتی جلوی پیاده رو می ایستید ، چراغ های راهنمایی درست روی زمین روشن می شوند. وقتی چراغ زمین سبز شد ، شما حرکت می کنید.

ایستگاه اتوبوس که به زودی رسید. نسیم سرد می وزد اما وقتی از درب شیشه ای ایستگاه اتوبوس می گذرید ، هوا دنج است. روی نیمکت گرم و گرم بنشینید و موقعیت اتوبوس را به موقع بررسی کنید و حتی اخبار دولت نظامی را که نمی دانید بررسی کنید. من دیشب شارژ کردن را فراموش کردم ، بنابراین تلفن هوشمند خود را با مقداری باتری که روی نیمکت کنار آن بود گذاشتم تا بتواند فوراً شارژ شود.

آقای الف پس از پایان کار خود به خانه بازمی گردد. مسیر ورود به خانه بسیار تمیز شد. با نظارت تصویری سیار ، دفع زباله غیرقانونی از بین رفته است. این یک عصر تازه است. وقتی به خانه برگشتم ، با نوه هایم با بلندگوی هوش مصنوعی تماس تصویری برقرار کردم و روز را با گوش دادن به صدای قوز قلب مورد علاقه خود به پایان رساندم.

Bongdong-eup ، Wanju-gun ، به عنوان “یک دهکده هوشمند” متولد می شود. این اولین تجربه در توکیو است. او با تلفیق مدل های افراد مدرن با علم و فناوری ، مورد ستایش و استقبال زیاد ساکنان قرار گرفته است.

Wanju-gun بلندگوهای هوش مصنوعی را با مانیتور به 135 خانوار با افراد مسن و معلول مانند آقای A توزیع می کند تا ویژگی Malbot ، آب و هوا ، رادیو ، موسیقی و حتی بهترین تماس های تاکسی را فعال کند.

دیوارهای شیشه ای ، پرده هوا ، تهویه هوا و تهویه هوا در ایستگاه اتوبوس برای جلوگیری از اشعه ماوراlet بنفش ، ریزگردها و گازهای خروجی از ماشین نصب شد و یک زنگ اضطراری نصب شد که به کلانتری متصل بود. این نیمکت عملکرد گرمایشی دارد و همچنین می توان یک تلفن هوشمند را شارژ کرد. ویژگی شارژ تلفن های هوشمند به ویژه در بین نوجوانان محبوب است. پانل DID ، نصب شده در داخل دیوار شیشه ای ، اخبار مربوط به دولت نظامی و محل قرارگیری اتوبوس را به شما اطلاع می دهد و علامت LED که در خارج نصب شده است ، حتی به عنوان یک هیئت مدیره برای ارتقا دولت نظامی عمل می کند.

همچنین دامپینگ غیرقانونی ، که یک ناراحتی عمده برای ساکنان است ، گرفتار شده است. 25 دوربین مداربسته هوشمند در مکان هایی که دامپینگ غیرقانونی در حال گسترش است نصب شده است. هنگامی که یک دلال غیرقانونی شبانه به این نظارت تصویری نزدیک می شود ، لامپ LED به طور خودکار روشن می شود و صدایی شنیده می شود که می گوید ترک خورده است. پنج مورد در دسامبر گذشته کشف شد. از این تعداد ، 15 مورد قابل جابجایی هستند و می توانند در هر مکانی دوباره نصب شوند.

در یک منطقه مسکونی نزدیک یک مجتمع صنعتی حساس به محیط زیست ، 9 حسگر محیطی IoT و 2 صفحه نمایشگر LED نصب شده است. این اطلاعات با اندازه گیری 8 نوع بو ، مانند بوی پیچیده ، ریزگردها و گرد و غبار بسیار ریز ، و 12 نوع عوامل محیطی مانند جهت باد ، سرعت باد ، دما و رطوبت ، اطلاعات را فراهم می کند. همچنین برنامه ای برای ارائه اطلاعات در مورد تلفن های همراه شخصی ساکنان با توزیع برنامه های هوشمند دهکده در آینده وجود دارد.

دهکده هوشمند که توسط Wanju-gun ساخته شده است ، یک پروژه عرضه عمومی است که توسط وزارت علوم ، فناوری و ارتباطات ترتیب داده شده است. وانجو-گون در پیشنهادی که توسط انجمن اطلاعات هوشمند کره (NIA) ترتیب داده شد ، با افتخار در بین 10 دولت محلی در رتبه 1 قرار گرفت و مورد توجه بسیاری قرار گرفت. به محض تأسیس ، تحقیقات مقایسه ای در استان های دیگر در حال انجام بود.

پاک سونگ ایر ، رئیس شهرستان وانجو گفت: “بسته به نحوه استفاده از آخرین فن آوری های ارتباطی و اطلاعاتی ، می توان کیفیت زندگی ساکنان را به طور قابل توجهی بهبود بخشید.” من سعی خواهم کرد. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.