Wanju-gun سیستم پاسخ کودک آزاری را تقویت می کند

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] Wanju-gun شروع به تقویت سیستم پاسخگویی به کودک آزاری کرده است.

در روز پنجم ، Wanju-gun اعلام کرد که اخیراً جلسه کمیته همکاری Wanju-gun در زمینه اطلاعات در مورد پاسخ به خشونت علیه کودکان برای تقویت سیستم پاسخ کودک آزاری در مرکز آموزش Wanju-gun برگزار کرده است. 1 مرکز فرهنگ خانواده آموزشی.

انجمن اطلاع رسانی Wanju-gun برای پاسخ به خشونت علیه کودکان سال گذشته برای پشتیبانی از تبادل اطلاعات و حمایت از کودکان در بحران ، از جمله موارد قربانیان خشونت ، ایجاد شد.

در این جلسه ، تمرین کنندگان دفتر Wanju-gun ، ایستگاه پلیس Wanju و آژانس حفاظت از کودکان Jeonbuk گرد هم آمدند و در مورد راه های محافظت از کودکان ، مانند برنامه های مدیریت پرونده و اقدامات حفاظتی برای کودکان قربانی خشونت ، بحث کردند.

علاوه بر این ، اطلاعات لازم برای محافظت از کودکان هنگام تقسیم مکان تحقیق برای قربانیان مشکوک ، به اشتراک گذاشته شد.

میونگ گی مون ، رئیس دپارتمان آموزش و رفاه کودکان ، گفت: “ما با تقویت سیستم همکاری بین سازمان های مرتبط بر اساس انجمن اطلاع رسانی برای پاسخگویی به خشونت علیه کودکان ، همه تلاش خود را برای جلوگیری و جلوگیری از کودک آزاری انجام خواهیم داد. کودکان ، برای شناسایی کودکان در بحران زود هنگام و با ایجاد یک سیستم محافظت دقیق. “

از طرف دیگر ، انجمن اطلاعاتی واکنش کودک Wanju-gun متشکل از ایستگاه پلیس Wanju ، دفتر پشتیبانی آموزش Wanju و آژانس حفاظت از کودک Jeonbuk ، به ریاست مدیر اداره آموزش و حفاظت کودک است. کودک در Wanju-gun ، و هر ماه یک بار یا هر زمان جلسه برگزار می کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *