Wanju-gun 3000 شغل متناسب با سالمندان و خانواده های کم درآمد را در سال جاری فراهم می کند

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] امسال 3000 مشاغل شخصی برای افراد مسن و کم درآمد که بیشترین مشکلات را با کرونا 19 دارند فراهم می شود.

طبق گفته Wanju-gun در تاریخ 5 ، در مجموع 7.4 میلیارد درآمد کسب شده در سال جاری برای ترویج 2700 پروژه شغلی ارشد در پاسخ به درخواست خدمات پشتیبانی از فعالیت های اجتماعی از افراد مسن سرمایه گذاری خواهد شد و 1.6 میلیارد درآمد اضافی نیز برای انجام پروژه های کاری با تأمین مالی خود شامل 300 نفر. این دو پروژه به تنهایی 3000 شغل با بودجه 9 میلیاردی فراهم کرده است.

Wanju-Gong تصمیم گرفته است در سال جاری در پروژه های خودیاری برای سالمندان بالای 65 سال و خانواده های کم درآمد تمرکز کند ، زیرا تاج 19 در حال انجام درد و رنج اقتصادی و روانی آنها را تشدید کرده و خدمات پشتیبانی اجتماعی به شدت مورد نیاز است.

در مورد Wanju-gun ، سهم جمعیت 65 سال به بالا (حدود 21000 نفر) 23.2٪ از کل جمعیت را نشان می دهد و تعداد افراد بالغ 70 ساله و بالاتر که برای کشاورزی سخت هستند نزدیک به 15000 نفر است. Wanju-gun پروژه های مرتبط را گسترش می دهد ، زیرا ارائه مشاغل مولد برای افراد مسن ، که برای یک زندگی پرنشاط بازنشستگی مفید هستند ، منجر به رضایت بالای بیش از 90٪ افراد مسن و اراده قوی برای ادامه مشارکت در آینده می شود.

از این نظر ، Wanju-gun با ارائه “مشاغل شخصی برای افراد مسن برای شاد بودن” ، مانند تقسیم مشاغل ارشد به خدمات عمومی ، بازار و اجتماعی با توجه به ویژگی های منطقه ای و نیازهای شرکت کنندگان ، علاقه زیادی را به خود جلب می کند. .

به طور خاص ، “نوع قرارداد کاری” جدید در سال جاری ایجاد شد و با اتصال شرکت کنندگان با مهارت های مربوط به کار یا انجام آموزش های خاص با توجه به نیاز مشتری ، حقوق مشخصی پرداخت شد.

سالمندان شرکت کننده تا دسامبر امسال فعال هستند. بسته به نوع ، بزرگسالانی که در پروژه های عمومی شرکت می کنند 270،000 درآمد کسب شده در مدت 30 ساعت در ماه ، شرکت کنندگان در خدمات اجتماعی 700،000 درآمد 60 ماهه در ماه را پرداخت می کنند و شرکت کنندگان از نوع بازار و کار هر یک از هزینه های فعالیت را با توجه به حقوق پرداخت می کنند.

Wanju-gun همچنین بودجه کل 1.6 میلیارد دلار کسب شده در سال جاری را برای پیشبرد یک پروژه کاری مستقل که به خانواده های کم درآمد و تمایل به کار کمک می کند ، هزینه خواهد کرد. Wanju-gun گفت 300 نفر در پروژه های مرتبط درگیر هستند ، از جمله همه کارمندان شاغل در دفتر شهر ، مرکز حمایت از خود منطقه ای Wanju و شرکت های خود نگهداری.

مرکز خودکفایی منطقه ای Wanju سازمانی است که از تأمین مشاغل پایدار و پایدار برای خانواده ها و خانواده های کم درآمد محلی حمایت کرده و استقلال آنها را بهبود می بخشد و در حال حاضر 8 پروژه از جمله پروژه Choco Pie را مدیریت می کند. به عنوان یک گروه پروژه جدید در سال جاری ، گروه میراث فرهنگی ، که 11 ارزش فرهنگی محلی را مدیریت می کند و یک پروژه مراقبتی را با توجه به فعالیت اصلی خود ، برای پروژه های مختلف تبلیغ می کنند.

در مجموع پنج شرکت خود تأمین مالی وجود دارد که توسط گروه تجارت کارگران خودکفا تأسیس شده است. در میان آنها ، هاوادال با فروش Happy Pies ایجاد شد ، که حس پنج گانه Food & Beverage و Happy Tree Business Group توسط چهار عضو گروه تجاری Wanju Choco Pie را راضی می کند.

علاوه بر این ، گروه پروژه جاده ابریشم ، که توسط نادژدا نارومی ، عضو گروه پروژه نادژدا نارومی تأسیس شد ، توانست از طریق تجارت و تهیه بسته های دولت و شرکت های خودپایدار مانند Swaco ، Wanju Local Food به خود متکی شود. و خدمات اجتماعی رویایی. مرکز برنامه های مختلفی را برای حمایت از خود اجرا می کند.

یک مقام Wanju-gun گفت: “ما تجارت خودکفایی را گسترش خواهیم داد تا شرکت کنندگان بیشتری بتوانند از تأمین تجهیزات مانند استفاده از پروژه های جدید با ارزش افزوده بالا در ارتباط با معامله جدید دیجیتالی خودداری کنند.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *