Yangcheon-gu ، رقابت مجریان مشاغل “آموزش حرفه ای مربوط به استخدام متوسطه و ارشد”

[ad_1]

[세계연합신문 송원기 기자] Yangcheon-gu برای حمایت از جهش دوم در زندگی افراد میانسال و سالخورده ، مجری آموزش حرفه ای برای افراد میانسال و سالمند را به طور عمومی استخدام می کند.

این پروژه یک پروژه پشتیبانی شغلی منحصر به فرد Yangcheon-gu است که به شهروندان میانسال و سالخوردگان شرکت کننده در برنامه کمک می کند تا پس از اتمام دوره آموزش و آموزش تجویز شده برای مدت زمان مشخصی کار کنند. سال گذشته ، 61 نفر از افراد میانسال و مسن توانستند از طریق یک دوره آموزشی برای متخصصان خیاطی و یک دوره آموزشی جدید برای کارمندان عمومی امنیتی ، کار پیدا کنند.

اهداف رقابت تجاری عبارتند از شرکتها / شرکتهای انفرادی با تجربه در برنامه های اشتغال موجود (10 میلیون یا بیشتر) برای افراد میانسال و سالخورده و موسساتی برای توسعه صلاحیت حرفه ای و آموزش که دارای برنامه های آموزشی با کیفیت بالا برای استخدام هستند. برای افراد میانسال و مسن. این دوره از مارس تا ژوئن 2021 است.

معیارهای اصلی غربالگری افزایش میزان اشتغال افراد میانسال و مسن ، امکان سنجی پروژه و امکان سنجی پروژه بود.

برای درخواست یک پیشنهاد عمومی ، با اعلامیه در وب سایت Office Yangcheon-gu مشورت کنید ، اسناد مورد نیاز را تکمیل کرده و از طریق پست یا پست به اداره اقتصاد اشتغال ارسال کنید.

کیم سو یانگ ، شهردار یانچنگ گو گفت: “ما به طور فعالانه از آموزش حرفه ای برای استخدام مجدد شهروندان میانسال و مسن پشتیبانی خواهیم کرد و به عنوان شبکه امنیت اجتماعی ادامه خواهیم داد.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.