Yangcheon-gu ، سابقه ای از فعالیت های جامعه روستایی Yangcheon ، ایجاد “ارزش با هم”

[ad_1]

[세계연합신문 송원기 기자] “تصویری که کشیدم در زمین بازی است …”
در Sinwol 2-dong ، Yangcheon-gu ، یک پارک کودک Hana-reum وجود دارد ، بچه هایی که به عنوان یک تیم از درخشان ترین محله ما فعالیت می کنند ، به زیبایی با سرخس تزئین شده اند.

با اراده ای برای تغییر زمین بازی غفلت شده به روشی جدید ، ساکنینی که در برخی از فضاهای پارک ، جایی که مردم به تدریج از آنجا بریده می شوند ، کاوش کرده اند ، زباله ها را جمع می کنند و به یک منطقه جنایی تبدیل می شوند. موآ تجارت جامعه روستایی را در سال 2019 آغاز کرد.

در ابتدا ما با یک فعالیت تمیز کردن که زباله ها را پاک می کند و علف های هرز را از بین می برد شروع کردیم ، سپس بازی های سنتی را با کودکان در زمین بازی انجام می دهیم و همچنین کاشی های نقاشی کودکان را به دیوار خالی از زمین بازی متصل می کنیم و پارک کودکان Hana Reum دیگر وجود ندارد. از یک فضای تاریک و نیمه تاریک گرفته تا یک زمین بازی روشن که پر از صدای خنده کودکان است.

علاقه سالمندان و همسایگان به محله نیز روز به روز بیشتر می شد. در جلسه Shinwol 2-dong Nabinam (یک انسان عظیم زهرآگین از دهه 50) ، از بین بردن علف های هرز و ساکنان “Hanmaeum Playground” به محل آمدند و یک رویداد را برای فرهنگ چند فرهنگی بازی با کودکان برگزار کردند.

بنابراین ، داستان تیم “My Bright City” ، که با لمس ساکنان آن را به یک زمین بازی برای همه تبدیل کرد ، جایزه برتری را در گروه جامعه روستا در 3 Hankyoreh-SH Happy Nest History دریافت کرد رقابت در دسامبر سال گذشته.

در مارس سال گذشته ، هنگامی که قیام نقابدار آغاز شد ، جلسات 26 نفر از ساکنان شرکت کننده در مسابقه “تسلیم شوید ، یانچئون!” در مجموع 7000 ماسک پنبه ای را با چرخاندن یا دوختن دستی با چرخ خیاطی ساخت و توزیع کرد آنها را از طریق مرکز جامعه در معرض آسیب پذیر قرار دهید یکی از ساکنان Xinjiang 4-dong ، که در زمینه تولید ماسک فعالیت می کند ، گفت: “من خوشحال شدم که کودکی که فقط دوست داشت با هم بازی کند و ماسک درست کند و آن را اهدا کند ، جایزه داشت. من احساس غرور می کردم.”

برای گردآوری این نمونه ها و گسترش اهمیت و لذت کار مشترک ، این شهر مجموعه ای از کارهای جامعه روستایی را در Yancheon-gu ، تاریخچه نقاشی Yancheon منتشر کرد. کیم سو یانگ ، شهردار یانچنگ گفت: “من امیدوارم که یک کتاب موردی حاوی قلب گرانبها و داستانهای صمیمانه افرادی که در طول سال در جامعه روستا بودند ، به طور گسترده خوانده شود.” “ما همچنان به برقراری ارتباط با ساکنان و ما تمام تلاش خود را می کنیم تا دهکده ای ایجاد کنیم که با هم ایجاد کنیم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *