Yangcheon-gu ، کلاس ایمنی زندگی Zipcock با خانواده

[ad_1]

یانچئون ، یادگیری از راه دور در ایست بازرسی

[세계연합신문 송원기 기자] Yangcheon-gu کلاس ایمنی زندگی Zipcock را با خانواده ها به مدت 7 ماه از فوریه تا آگوست برگزار می کند تا یک زندگی امن در خانه داشته باشد.

مرکز تجربه ایمنی زندگی یانگچئون از ژوئن سال گذشته در حال ایجاد و انتشار محتوای آموزشی ایمنی در زمینه زندگی در فضای مجازی بوده و برای RPR نیز آموزش از راه دور را انجام داده است که پاسخ بسیار خوبی دریافت کرده است.

“کلاس ایمنی زندگی Zipkok” برای خانواده های 4 نفره یا کمتر با کودکان دبستانی در Yancheon-gu طراحی شده است و به صورت واقعی و رو در رو اجرا می شود. 1 ساعت آموزش ایمنی برای یادگیری ساخت کیف و استفاده از کپسول های آتش نشانی برای آمادگی در برابر یک فاجعه و 1 ساعت آموزش کمک های اولیه برای یادگیری استفاده از CPR و دستگاه های شوک قلبی اتوماتیک وجود دارد.

آموزش ایمنی از کپسول های آتش نشانی خانگی استفاده می کند و آموزش کمک های اولیه می تواند با مراجعه به مرکز تجربه ایمنی زندگی Yangcheon درست قبل از آموزش و قرض گرفتن تجهیزات مانند مانکن های آموزشی انجام شود.

به ویژه ، در صورت ساخت یک کیسه آمادگی برای مقابله با حوادث ، خانواده می توانند نظرات خود را در مورد چگونگی بسته بندی مواد غذایی اضطراری و محصولات کمک های اولیه مورد نیاز در صورت بروز بلایای مختلف مانند زلزله و توفان به اشتراک بگذارند و آنها را با سایر اعضای خانواده که در آن شرکت کرده اند مقایسه کنند. در داخل کلاس.

این آموزش هر شنبه از ساعت 10 صبح به مدت 2 ساعت برگزار می شود و کسانی که تمایل به شرکت دارند می توانند 7 روز قبل از آموزش از طریق تلفن به مرکز تجربه در ایمنی زندگی در یانچئون مراجعه کنند. برای جزئیات بیشتر ، لطفاً با مرکز تجربه ایمنی زندگی Yangcheon تماس بگیرید.

کیم سو یانگ ، شهردار Yancheon-gu گفت: “انجام آموزش های رو در رو به دلیل کرونا 19 دشوار است ، اما ما آموزش حضوری را آماده کرده ایم تا اقدامات واکنش اضطراری مناسب را برای حفظ قوانین ایمنی مناسب انجام دهیم. از دست دادن آگاهی از حوادث ایمنی “ما همه تلاش خود را برای ارتقا the اهمیت آموزش ایمنی و ایمن سازی یانچئون انجام خواهیم داد. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *