Yangcheon-gu باشگاه های موراک را استخدام می کند که هنگام جمع شدن از لذت بیشتری برخوردار می شوند

[ad_1]

از ساخت یک شامپوی طبیعی ارگانیک در کلوپ شبکه Farm Farm Yangcheon لذت ببرید

[세계연합신문 송원기 기자] یانگچئون گو از اول فوریه تا 22 فوریه یک باشگاه تعاونی دولتی خصوصی استخدام می کند تا فرهنگ تعاون را احیا کند.

“موراک” به معنای “هر چه جمع شدن دلپذیرتر باشد ، جمع شدن آن لذت بخش تر” و “یک کلوپ تعاونی دولتی و خصوصی که در آن هماهنگی شکوفا می شود” معنای دوگانه دارد.

این افتخار Yangcheon-gu است ، جایی که ساکنان و مقامات دولتی با هدف مشترک حل مشکلات منطقه ای با هم می توانند آزادانه موضوعات را انتخاب کنند و از طریق فعالیت های باشگاهی در کل روند هماهنگی شرکت کنند.

این شهر از سال 2019 این پروژه را با شعار “همکاری با جلسات عمومی و عمومی آغاز می شود” اجرا می کند و اگرچه دوره فعالیت کوتاه است ، اما زمینه همکاری در زمینه های مختلف را ایجاد کرده است.

به ویژه ، در مجمع عمومی آنلاین “Yancheon Value Madang” ، که در 19 اکتبر کرونا برگزار شد ، بسیاری از اعضای این باشگاه در زمان واقعی شرکت کردند تا نظرات مختلفی را در مورد انتخاب اولویت برنامه هماهنگی در سال 2021 بیان کنند و یک مقاله سفید مشترک تهیه کرد. وی در برنامه ریزی این پروژه ، با ارائه ایده هایی برای فرم تولید (ویدئو) به احیای مشاركت های خصوصی و خصوصی كمك كرد.

باشگاه تعاونی دولتی خصوصی که این بار استخدام شده است از مارس تا دسامبر فعال خواهد بود. الزامات آهنگسازی باید حداقل از 5 نفر و حداکثر 10 نفر از ساکنان و کارمندان دولت تشکیل شده باشد و شما آزادانه می توانید موضوعی را انتخاب کنید که می تواند به فعال سازی فرهنگ همکاری کمک کند (تماشای فیلم های مشترک ، گروه های مطالعه و غیره). .n)

باشگاه های مایل به شرکت می توانند به اطلاعیه در صفحه اصلی Office Yangcheon-gu یا در صفحه اصلی Office Yangcheon-gu> ارتباطات و مشارکت> همکاری Yangcheon> خبرنامه همکاری مراجعه کنند ، اسناد مورد نیاز را پر کرده و تا 22 فوریه برای ایمیل ارسال کنند.

بر اساس اسناد دریافتی ، نتیجه نهایی انتخاب در تاریخ 25 فوریه پس از ارزیابی جامع از مشارکت در ایجاد و احیای فرهنگ تعاون ، از جمله موضوع عملیاتی ، برنامه عملیاتی ، پایداری و روابط خصوصی و عمومی اعلام خواهد شد.

کیم سو یانگ ، شهردار Yanchon-gu گفت: “از آنجا که همکاری بعنوان جهت جدیدی برای حل مشکلات منطقه برجسته شده است ، ما به تدریج تعداد مکانهایی را که خصوصی و عمومی می توانند به طور مستقیم ارتباط برقرار کنند افزایش می دهیم.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *