Yanggu-gun Jo In-mook ، اولین حرکت مجلس شورای ملی در تاریخ 22

[ad_1]

[세계연합신문 김동근 기자] جو این موک فرماندار شهرستان یانگگو اولین حرکت خود را در سال جاری به 22 مجلس شورای ملی برای رسیدگی به موضوعات محلی انجام داد.

در این روز ، گونسو چو از نماینده گوانگ جه لی (رئیس کمیته معاملات K-New Deal برای انتقال آینده حزب دموکرات و کمیته برنامه ریزی و دارایی) در شورای ملی دیدار کرد تا شرایط دشوار و مسائل منطقه ای را در مورد یانگگو به دلیل اجرای اصلاحات دفاعی 2.0 و خواستار همکاری در این زمینه شد.

پروژه های پیش رو که چو برای لی توضیح داد و خواستار همکاری شد: محدوده) front جلوی کامل قانون ویژه کمک به بازنگری مناطق مرزی △ پروژه ساخت یک صنعت الکل سنتی و دره فرهنگی △ در چهارمین برنامه ملی برای ساخت شبکه ریلی برای خط Shingeumgangsan گنجانده شده است.

نخست ، ساکنان منطقه مرزی با احساس مأموریت برای کمک به امنیت ملی متحمل سختی های مختلف شده اند ، اما خسارات جدی مانند فروپاشی منطقه تجارت محلی به دلیل اصلاحات دفاع ملی 2.0 و احساس بحران و از بین رفتن منطقه. رئیس منطقه به نوبه خود به لی کنگره در مورد پروژه فعلی توضیح داد ، توصیه هایی داد و خواستار همکاری شد.

در این میان ، پروژه DMZ Settlement Challenge در حال سرمایه گذاری 53 میلیارد KRW در هزینه های تجاری در مناطق Yuri O و Mandae-ri در Haean-mieon برای ایجاد زمینه برای باغ های پیشرفته هوشمند ، سازماندهی کارآفرینان جوان و ایجاد برای استقرار و معرفی یک سیستم هوشمند است. برای توزیع و نوسازی امکانات.

با کاهش شتابان کاهش جمعیت به دلیل اجرای اخیر اصلاحات دفاعی 2.0 ، ایجاد نیروی محرکه برای توسعه منطقه ای با ارتقا صنعت میوه در اطراف منطقه ساحلی ، که در حال ظهور به عنوان یک مکان مطلوب برای پرورش سیب است ، ضروری است. ، و خواستار حمایت از 20 میلیارد هزینه کسب شده برای پروژه های سال آینده شد ، تا این پروژه بتواند از سال آینده به طور جدی تبلیغ شود.

بازنگری در قانون ویژه توسعه ملی متعادل موضوع جدیدی است که توسط یانگ گون مطرح شده است.

قانون ویژه توسعه ملی متعادل ، تصویب شده در 16 ژانویه 2004 ، هدف آن کمک به بهبود مساوی زندگی مردم و توسعه ملی متعادل با حل عدم تعادل منطقه ای و توسعه مستقل مطابق با ویژگی های منطقه ای است. این شامل اطلاعاتی در مورد ارتقا promotion سیاستهای توسعه متوازن ، سیستم ارتقا balanced توسعه متوازن مانند کمیته ملی توسعه متعادل و نصب و راه اندازی حساب ویژه ملی توسعه متعادل است.

این قانون منطقه مرزی را “منطقه ویژه وضعیت” تعریف می کند و حمایت از منطقه شرایط ویژه در لیست هزینه های حساب مستقل محلی گنجانده شده است.

با این حال ، از آنجا که شهرداری ها و هزینه های دولت مقایسه می شوند و شهرداری ها و شهرداری ها به طور مستقل سازمان یافته اند ، تأمین بودجه دشوار است و سرمایه گذاری متمرکز برای مقامات محلی در مناطق مرزی با بودجه ضعیف محدود است.

بر این اساس ، آقای چو ، رئیس شورای تدارکات شهردار منطقه مرزی ، گفت که برای توسعه متعادل ساکنان منطقه مرزی و منطقه مرزی ، که تلفات یک جانبه متحمل شده اند ، سیاست جبران خسارت کامل و حمایت از سرمایه گذاری مورد نیاز است. نزدیک به 70 سال به دلیل مشخصات نظامی

وی سپس پیشنهاد افزودن “حساب بین شهری / اسلحه ای فرامرزی” جدید را ارائه داد تا مبنای حمایت مستقیم از مناطق مرزی کشور در قانون ویژه توسعه متعادل ملی (حساب ویژه اسلحه) فراهم شود.

در این جلسه ، نماینده کنگره لی علاقه زیادی به پروژه DMZ Settlement Challenge برای کارآفرینی پایدار جوانان نشان داد و گفت که محتوای پروژه را مثبت ارزیابی می کند و همکاری می کند.

علاوه بر این ، نماینده لی کنگره پاسخ داد که وی لزوم تجدیدنظر در قانون ویژه توسعه ملی متعادل را فعالانه بررسی خواهد کرد و گفت که او خوب می فهمد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *