Yangyang-gun ، شناسایی فشرده و پشتیبانی از مناطق نابینا برای رفاه در زمستان

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] Yangyang-gun از 4 تا 5 مارس نقاط کور اجتماعی را برای کمک به آسیب پذیرانی که در زمستان زندگی دشواری دارند باز و پشتیبانی می کند.

ارتش قصد دارد به طور فعال نقاط کور تأمین اجتماعی را شناسایی و پشتیبانی کند تا از گروه های کم درآمد و گروه های آسیب پذیر که بیش از هر زمان دیگری مشکلات بیشتری را تجربه می کنند مانند ادامه کرونا 19 و موج سرمای زمستان ، محافظت کند و مشاغل در حال کاهش است. بیکاری فصلی به عنوان کارگران روزانه بودن.

علاوه بر خانوارهایی که به دلیل کرونا 19 در زندگی دچار مشکل هستند ، خانوارهایی که به دلیل بیماری ، پیری و معلولیت متقاضیان اخیر تخفیف و مراقبت از افراد و اعضای خانواده خود ، خانواده های آنها بار سنگینی در مراقبت دارند ، خانوارهایی که در معرض خطر بحران پزشکی ، بحران اقتصادی ، خانوارهای سالخورده ، خانواده های دارای پدر و مادر تنها ، خانواده های چندفرهنگی و غیره

ارتش قصد دارد تا از طریق شبکه های ایمنی شخصی مانند پستچی ها ، شورای امنیت عمومی و همسایگان خوب ، از جمله کسانی که از سیستم تشخیص نقاط کور مطلع شده اند ، خانوارهای آسیب پذیر و آسیب پذیر را به طور فعال شناسایی کند.

ما یک سیستم اساسی برای تأمین معیشت و پشتیبانی اضطراری برای رفاه حال خانوارهای بحران باز ارائه می دهیم و در مورد خانوارهایی که از استانداردهای درآمد بیشتر هستند اما مشکلات پیچیده ای دارند ، آنها به عنوان افراد برای مدیریت پرونده یکپارچه انتخاب می شوند و به طور مداوم مدیریت می شوند ، و خدمات دولتی و خصوصی به طور فعال ارائه می شود. ارتش توضیح داد که آنها پشتیبانی می کنند تا بتوانند به سرعت از بحران عبور کنند.

یک مقام یانگ یانگ تفنگ گفت: “وقت آن است که به طور فعال نقاط کور را برای رفاه شناسایی کنیم ، زیرا خانوارهایی در بحران هستند که به نظر نمی رسد به دلیل طولانی بودن تاج 19 باشد.” اگر با دفتر میون تماس بگیرید ، ما به طور فعال از خدمات شخصی پشتیبانی می کنیم که مشخصات مبلمان را منعکس می کند. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *