Yangyang-gun پروژه ای را برای حمایت از امکانات ذخیره سازی در دمای پایین توسعه می دهد

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] Yangyang-gun پروژه ای را برای حمایت از امکانات ذخیره سازی در دمای پایین (ذخیره سازی در دمای پایین) برای اختصاص مناطق تولید برای ایجاد ثبات در عرضه و تقاضا و قیمت با جلوگیری از توزیع پایدار محصولات محلی و کشاورزی خاص و پایین آمدن کیفیت به مرور زمان پیش می برد توزیع محصولات کشاورزی

پروژه پشتیبانی تسهیلات ذخیره سازی دمای پایین یک پروژه سیاستی است که از حمل همزمان محصولات کشاورزی در فصل برداشت جلوگیری می کند و پشتیبانی را برای افزایش بازاریابی و ارزش افزوده با حفظ طراوت فراهم می کند.

در سال جاری ، نصب 15 ساختمان با مقیاس 10 متر مربع (3 پیونگ) برای ذخیره سازی محصولات کشاورزی در دمای پایین 112.5 میلیون هزینه خواهد داشت و 50٪ هزینه های تولید و نصب انبارها به عنوان یارانه توسط دولت تأمین می شود. هدف از این حمایت یک خانه کشاورزی یا شرکت کشاورزی است که در یک سازمان مدیریت کشاورزی با آدرس در Yangyang-gun ثبت شده است.

برای افزایش هم افزایی پروژه ، شهرستان از اولویت پشتیبانی کشاورزان و سازمانهایی با تجهیزات زیاد و اشتراک بالا ، متقاضیان و شرکتهایی است که در سال گذشته وارد بازار یانگ یانگ می شوند ، کشاورزان گواهینامه GAP و محصولات بیمه تولید می کنند. با کیفیت ، کشاورزان تولید کننده انواع امیدوار کننده صادرات و کشاورزان دارای گواهی ارگانیک ، تصمیم گرفتم این کار را انجام دهم.

دوره درخواست از 15 ژانویه تا 3 فوریه است و می توانید یک برنامه پروژه را پر کنید و آن را به دفتر محلی eup / mieon ارسال کنید. شهرستان محل پروژه را برای مزارع متقاضی پروژه در سایت بررسی می کند و از اواسط تا اواخر فوریه با بحث خود فرد مورد نظر را انتخاب می کند و به هر مزرعه اطلاع می دهد.

از طرف دیگر ، Yangyang-gun از سال 2001 تا سال گذشته در مجموع از 398 انبار با درجه حرارت پایین با هزینه های پروژه حدود 2.9 میلیارد درآمد برای جلوگیری از خراب شدن توزیع محصولات کشاورزی و تقویت رقابت پذیری کشاورزان پشتیبانی کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *