Yangyang-gun پروژه های بهبود محیط زیست را برای شرکت های مواد غذایی ، کوکتل و لوازم آرایشی ارتقا می دهد

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] یانگ یانگ گون برای احیای اقتصاد محلی از طریق بهبود محیط کار صاحبان مشاغل کوچک ، برنامه های خود را برای پروژه های بهبود فضای کسب و کار کوچک تا 29 ام دریافت خواهد کرد.

موضوع پروژه شخصی است که از تاریخ درخواست حداقل 3 سال در Yangyang-gun آدرس داشته و حداقل 3 سال یک سایت تجاری را در Yangyang-gun مدیریت کرده و ثبت نام تجاری خود را در اداره مالیات به پایان رسانده و کمتر از 5 کارمند دارد. (کمتر از 10 نفر در ساخت ، ساخت و ساز ، حمل و نقل و غیره) این درست است.

حجم پروژه های امسال حداقل 5 است (بسته به میزان درخواست پروژه متفاوت است) ، زیرا 50٪ از مبلغ پروژه تجاری و حداکثر 20 میلیون وون است.

محتوای پروژه پروژه هایی برای بهبود محیط زیست است ، مانند بهبود امکانات داخلی محل کار گزارش شده ، تابلو ، رنگ آمیزی دیوارهای خارجی ، جایگزینی مواد کف ، تهویه و غیره. در مورد پلاک ها ، یک صفحه گزارش شده و تایید شده امکان پذیر است و تعمیرات خارجی مانند رنگ آمیزی امکان پذیر نیست. مشاغلي كه در 5 سال اخير براي همان مكان يا صنايع يارانه دريافت كرده اند از اين پروژه مستثنا هستند

شرکتهایی که مایل به درخواست هستند می توانند مستقیماً به بخش اقتصاد و انرژی مراجعه کنند یا از طریق پست الکترونیکی (ثبت شده) با ارسال اسناد ارسالی ، مانند یک برنامه تجاری و برنامه تجاری ، تا تاریخ 29 ام ارسال کنند.

در ماه فوریه ، ارتش اسناد درخواست را بررسی می کند و تجارت را در زمین بررسی می کند و در نهایت نامزدها را از کمیته پشتیبانی مشاغل کوچک Yangyang-gun انتخاب می کند و متصدی کسب و کار انتخاب شده می تواند پس از اتمام پروژه بهبود ، درخواست کمک مالی نظامی کند. محیط زیست از مارس تا نوامبر. .

در همین حال ، در دو سال گذشته ، در مجموع 37 شرکت ، از جمله 7 در 2019 و 30 در سال 2020 ، پروژه های پشتیبانی را برای بهبود محیط زیست تبلیغ کرده اند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *