Yeoju City با یک پاسخ پیشگیرانه منطقه امن کرونا را ایجاد می کند

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] کرونا 19 ، که به تمام دنیا ضربه زد ، به طرز متناقضی فرصتی برای نشان دادن پتانسیل “یوجو مردم گرا” شد. اولین کنفرانس ویدیویی حضوری و تست PCR سریع کشور معرفی شد و اولین کمک هزینه برای کشاورزان در گیونگی-دو اعمال شد و الگویی برای سایر دولتهای محلی ایجاد شد. “کنفرانس ویدئویی هوشمند” Eupmyeon-dong “همچنین در” مسابقه برتری اداری در کره 2020 “، که توسط انجمن ارزیابی سیاست های عمومی کره برگزار شد ، جایزه تشویقی دریافت کرد. پس از اولین تاج 19 ، در کره در 20 ژانویه سال گذشته تأیید شد ، شهر یوجو پر از اولین و بهترین عناوین ملی در یک سال است.

هنگامی که کرونا 19 در 23 فوریه به مرحله جدی تبدیل شد ، شهر یوجو فوراً یک کنفرانس ویدیویی در مورد استراتژی مدیریت شهری 25 فوریه برگزار کرد. گزارش ها و جلسات در طول روز برای پاسخ دهی کرونا 19 ضروری بود ، اما چون خطر ابتلا به عفونت شخصی وجود داشت ، کنفرانس های ویدئویی منتخب به گسترش فرهنگ غیر چهره به چهره کمک کردند ، و سایر مقامات محلی نیز در این رابطه ارائه و از آنها س askedال کردند -چطور

از 19 ژانویه ، کنفرانس ویدیویی 330 روز در حال اجرا است. این کنفرانس ویدیویی را همه می توانستند از طریق پخش مستقیم YouTube در زمان واقعی مشاهده کنند ، بنابراین می توان اطلاعات سریع و دقیقی را به شهروندان نگران کرونا 19 ارائه داد. بعلاوه ، چون وضعیت هر روستا توسط همه برقرار و به اشتراک گذاشته می شود روز ، امکان ایجاد یک سیستم قرنطینه پیشگیرانه ، مانند تشکیل سریع یک گروه قرنطینه روستایی و یک گروه قرنطینه گروه خصوصی و پیوند دادن به گروه قرنطینه Yoju-si وجود داشت. بر اساس ساخت اولین سیستم سالم در کشور ، 167 روز پس از اولین بیمار با تاج 19 در کره در 20 ژانویه هیچ مورد تایید شده ای وجود ندارد.

Yeoju City از اولین “روش تست PCR سریع” کشور رونمایی کرده است که می تواند ظرف یک ساعت پس از جمع آوری برای تشخیص برای پاسخگویی پیشگیرانه به کرونا 19 در 23 دسامبر تکمیل شود. یک آزمایش رایگان برای کلیه زنان ساکن انجام شد و در مدت 26 روز 25.3٪ از 11،897 نفر توسط 28،299 مورد استفاده قرار گرفتند و 17 نفر آنها مثبت بودند. تعداد کل کلینیک های غربالگری در مرکز بهداشت شهر یوجو و 2217 کلینیک غربالگری موقت (Ganam-eup) از 42000 کلینیک گذشته است که بالاترین میزان در میان دولت های محلی کشور است. در نتیجه ، شهر یوجو PCR سریع را به عنوان یک مورد عالی برای صید دو خرگوش برای قرنطینه و فعالیت های اقتصادی در مجلس شورای ملی در 19 ژانویه اعلام کرد.

شهروندان همچنین از PCR سریع ، که هم دقت و هم سرعت را ترکیب می کند ، رضایت زیادی نشان دادند. در نتیجه بررسی رضایت 20000 شهروندی که از 11 تا 12 تست PCR سریع را پشت سر گذاشتند ، 91٪ پاسخ دهندگان اظهار رضایت کردند و بسیاری از پاسخ دهندگان گفتند خوب است که بتوان سریع نتایج تست. علاوه بر این ، پیام های پشتیبانی از جمله “من در هوای سرد سخت کار کردم” ، “بابت اقدامات قرنطینه پیشگیرانه متشکرم” و “من برای پایان کرونا 19 آرزو می کنم” ارسال شد.

بازرسی های مقدماتی نیز در تاسیسات بزرگ انجام شد و یک مرکز بازرسی سیار در محل کارخانه زندان Yeoju KCC Yeoju △ Shinsegae Simon Yeoju Premium Outlet Daesoon Jinrihoe Terminal برای انجام آزمایش PCR سریع برای 5000 نفر از جمله کارگران و زندانیان نصب شد. . هر مرکز برای آزمایش سریع PCR تشکر کرده و نامه ای را برای ادامه همکاری ارسال کرده است.

علاوه بر این ، شهر یوجو برای اولین بار درآمد عمده ناشی از یک فاجعه در میان دولتهای محلی اصلی در گیونگی-دو را اعلام و پرداخت کرده است. تلاشهای مختلف نه تنها برای جلوگیری از قرنطینه بلکه برای نجات اقتصاد محلی منجمد شده توسط کرونا 19 ، مانند پرداخت صندوق مدیریت ایمنی مشاغل کوچک و کمک هزینه کشاورزان ، که برای اولین بار توسط استان گیونگی ترویج شد ، انجام شده است.

لی هانگ جین ، شهردار شهر یوجو ، با تمجید از مقامات دولتی گفت: “طی سال گذشته ، همه مقامات دولتی برای ایجاد سریع سیستم پاسخگویی و مسدود کردن سریع عفونت در جامعه ، در شرایط بی سابقه در کرونا 19 دست به دست هم داده اند.” خوب است و به عنوان شهردار بیشتر تلاش خواهد کرد تا “یوجو شاد و مردم مدار” ایجاد کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *