Yeongdeok-gun ، پشتیبانی دولتی از نهال برنج

[ad_1]

[세계연합신문 김서윤 기자] Yeongdeok-gun پشتیبانی جزئی از تحویل سیستم بذر برنج دولتی را در سال 2020 فراهم می کند.

بذرهای عرضه شده توسط دولت با مدیریت هر مرحله از تولید بذرهای عالی با خلوص بالا و جوانه زنی بالا هستند و از مزیت تولید برنج با کیفیت بالا با ویژگی های منحصر به فرد برخوردار هستند. از طرف دیگر ، هزینه بالای تهیه بذر به دلیل مدیریت کامل ، کشاورزان را تحت فشار قرار می دهد.

همه گونه های تحویل شده توسط دولت در سال 2020 به صورت غیر سمی توزیع می شود و کل تأمین سیستمیک ارتش ما 55000 و 640 کیلوگرم است و بذرها از طریق تعاونی های کشاورزی مربوطه از شهر و روستا در فوریه و مارس برای هر یک تحویل می شوند. تنوع هزینه تحویل واحد برای 20 کیلوگرم 49170 وون برای برنج و 5950 وون برای برنج است. Yeongdeok-gun 21000 وون برای برنج و 21950 زوزه برای برنج چسبناک فراهم می کند. به این ترتیب ، کشاورزان می توانند 28000 وون برای برنج شلتوک و 29،000 وون برای برنج شالی پرداخت کنند تا بذرها را با قیمت پایین دریافت کنند.

یک مقام مسئول از مرکز فناوری کشاورزی گفت: “ما با حمایت از بذر برنج از گونه های دولتی ، برخی از دوش کشاورزان را کاهش خواهیم داد و با تهیه مواد ضد عفونی کننده بذر و محصولات تصفیه گیاهان به ایجاد پایه های تولید برنج با کیفیت کمک خواهیم کرد. به سیستم های بذری غیر سمی “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *