Yeongdeok-gun انتشار دهنده Blue City Yeongdeok Seolho است

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] به احترام سال نو میلادی ، بولتن تفنگ Yeongdeok “Blue City Yeongdeok” منتشر شد. تحویل در روز سوم از طریق پست به سرپرست خانوار در ساختمان آغاز شد و تحویل قبل از تعطیلات سال نو میلادی به پایان رسید.

این بولتن ، چاپ نهم این جلد ، شامل داستانهایی از کارمندان مرکز بهداشت است که بیش از یک سال با کرونا 19 جنگیده اند ، یئونگدئوک-گان ، که دوران 500 میلیارد دلار را آغاز می کند ، و بزرگترین شهر سازگار با محیط زیست در جهان است. در کره مقالاتی در زمینه های مختلف از جمله تاریخچه گواهینامه هدیه عشق Youngdeok منتشر شده است.

همچنین شامل داستان رو در رو تپانچه یونگدوک با چشم انداز آینده دولت نظامی ، یادداشت تفاهم روی چرخ و فلک و اخبار اتاق کشاورزی است. همراه با اخبار بنیاد فرهنگی و گردشگری Yeongdeok ، که شهر فرهنگی قانونی را به چالش می کشد ، مدیر عامل شرکت Seo Young-so بر نیاز به یک شهر فرهنگی از طریق ورودی تأکید کرد.

Yeongdeok-gun ، که طرفدار “زندگی روزمره جدید ، Yeongdeok ارزشمند” است ، که صدای خود را در مورد مسائل فعلی حمل و نقل زمینی بلند کرد.

جو اون چان ، برنامه ریز سیاسی گفت: “این همان جو سال نو نیست ، اما امیدوارم که این یک جشن باشد تا بسیاری از چیزهایی را که از طریق بولتن تفنگ Yeongdeok در روستای ما اتفاق افتاده است ، تأمل کنم. امیدوارم امسال بتوانیم سال جدید قدرتمندی را با خبرنامه Yeongdeok-gun آغاز کنیم. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *