Yeongdeungpo-gu ، مرکز پشتیبانی جامع کارگران در ماه فوریه افتتاح می شود

[ad_1]

[세계연합신문 송원기 기자] Yeongdeungpo-gu اعلام کرد که ساخت آن در ماه فوریه پس از اتمام خدمات طراحی برای یک مرکز پشتیبانی جامع Yeongdeungpo-gu در نوامبر سال 2020 آغاز می شود.

Yeongdeungpo-gu 42،589 ثبت نام کرده است (بر اساس “آمار کسب و کار برای 2018”) ، که در میان مناطق خودمختار سئول رتبه پنجم را دارد. در این میان ، سهم مشاغل کوچک 90 درصد است و در میان کارگران سهم زیادی از کارگران از طبقه آسیب پذیر هستند.

بر این اساس ، این شهر در نظر دارد ساخت مرکز حمایت از کارگران جامع را که در فوریه سال جاری آغاز به کار می کند ، تا ماه مه به اتمام برساند و از آن به عنوان برج کنترل برای پیشبرد برنامه های کمک رسانی اجتماعی منظم و منظم برای کارگران آسیب پذیر استفاده کند.

به طور خاص ، پروژه هایی برای بهبود محیط کار مانند مشاوره رایگان قانون استخدام و مشاوره استخدام و آموزش قانون استخدام ▲ آموزش استخدام شخصی به عنوان آموزش حساسیت به حقوق کارگری سیاست های قدیمی کار ، بنابراین نقش ترویج یک سیاست کار سیستماتیک متناسب با نیازهای کارگران برای بهبود را ایفا می کند.

مرکز پشتیبانی گسترده کارگران سابق ، که به تازگی در ساختمان مأموریت صنعتی Yongdeungpo احداث خواهد شد ، با حمل و نقل مناسب و دسترسی عالی در محل قرار خواهد گرفت ، زیرا از ایستگاه Dangsan در خطوط 2 و 9 و ایستگاه بازار Yeongdeungpo حدود 10 دقیقه طول می کشد در خط 5.

مأموریت صنعتی یونگدونگپو در دهه 1960 و 1970 ، هنگامی که صنعتی شدن به شدت تشویق می شد ، به عنوان مرکز جنبش مأموریت کارگری فعالیت می کرد و به رسمیت شناختن تاریخی بودن و نمادین بودن آن ، میراث آینده سئول شناخته شد. ایجاد یک مرکز پشتیبانی جامع از کارگران در این مکان از اهمیت تاریخی برخوردار است.

مساحت کل مرکزی که ایجاد خواهد شد 408.27 متر مربع است و طبقه اول زیرزمین به عنوان موزه تاریخ کار کار می کند ، و طبقه سوم بالاتر از سطح زمین به عنوان یک فضای پیچیده چند منظوره به عنوان یک مرکز آموزشی و اتاق مشاوره دفاتر ، اتاق های مشاوره و کافه ها در طبقه چهارم بالاتر از سطح زمین قرار دارند.

Chae Hyeon-il ، رئیس Yeongdeungpo-gu ، گفت: “با افزایش تقاضای اجتماعی برای کاهش شکاف کارگری و حمایت از حقوق و منافع کارگران ، ما در صدد ایجاد یک مرکز پشتیبانی جامع برای پذیرش کارگران هستیم. و فعالانه حل می شود. . وی گفت: “ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا جامعه ای ایجاد کنیم که در آن ارزش کار مورد احترام قرار گیرد و از آن به عنوان فضای کلیدی برای پیشرفت استفاده کنیم. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *