Yeongdeungpo-gu ، یک ویدیوی محبوب برای یادگیری زبان انگلیسی توسط سخنرانان محلی … مجموعه 2

[ad_1]

[세계연합신문 송원기 기자] Yeongdeungpo-gu در ترم دوم در 2121 2021 دانشجو جذب می کند Yeongdeungpo-gu یادگیری زبان انگلیسی بومی ing تا 18 فوریه.

برنامه آموزش ویدئویی انگلیسی زبان سابق با استفاده از برنامه های مدرن مانند تشخیص صدا ، انتقال تصویر و آموزش ارتباط تصویر برای بهبود مهارت های ارتباطی ، برگزاری کلاس های بحث با سخنرانان محلی و ارائه خدمات مدیریت یادگیری از طریق گروهی و فردی که ما برای یک سیستم آموزشی تلاش می کنیم.

در کل دو ماه است و شما ابتدا برای عضویت در وب سایت ثبت نام می کنید و سپس برای تعیین سطح خود در یک آزمون سطح شرکت می کنید. سپس دانشجویان با انتخاب روز و ساعت دلخواه از دوره های تعیین شده برای هر سطح ، در کلاس ها ثبت نام می کنند و سپس در کلاس تکالیف را دریافت می کنند و به طور جدی تحصیل می کنند.

سال گذشته تعداد دانش آموزان ثبت نام شده در کلاس ها به طور متوسط ​​حدود 200 نفر بود و حدود 600 نفر برای امسال درخواست کردند که در دوره اول سه برابر افزایش یافته است. به همین ترتیب ، آموزش انگلیسی به صورت ویدیویی به سخنرانان پیشین مفهوم جدیدی است ، یک برنامه درسی یکپارچه به زبان انگلیسی که می تواند با اطمینان از کرونا 19 گرفته شود ، نشان دهنده رضایت بالا و جلب توجه بسیاری از ساکنان.

در شرایط طولانی مدت کرونا 19 ، نیاز به آموزش غیرحضوری در حال افزایش است و تقاضا برای برنامه های یادگیری زبان خارجی برای افراد بومی نیز در حال افزایش است ، که نشان دهنده روند افزایش حمایت از سال قبل است.

همچنین هدف آن کاهش هزینه های آموزش خصوصی با ارائه برنامه های آموزشی با کیفیت با قیمت های مقرون به صرفه در شرایطی است که مشکلات اقتصادی ساکنان به دلیل کرونا 19 افزایش یافته است.

این منطقه از طریق توافق نامه کاری با یک اپراتور فیلمبرداری آنلاین برای یادگیری زبان انگلیسی تخفیف برای تحصیل ساکنان در نظر گرفت و از دانش آموزان مدارس ابتدایی ، متوسطه و متوسطه حمایت اضافی از 18000 وون ارائه می شود.

علاوه بر این ، به منظور ارائه خدمات آموزشی بدون تبعیض به همه ساکنان شهر ، آموزش کامل به نسبت 1: 4 به دانش آموزانی که تحت مراقبت های اجتماعی هستند ارائه می شود.

آموزش یک ماهه 1: 4 درجه ▲ ابتدایی 1 ~ عالی 3،000 وون ▲ بزرگسال 33،000 وون ، 1: 1 درجه ▲ ابتدایی 1 ~ عالی 3 71،000 وون بزرگسالان 89،000 وون است.

Ku تا 18 فوریه برای ترم دوم دانشجو می گیرد. ساکنین مایل به شرکت در این دوره می توانند برای یادگیری زبان انگلیسی از سخنرانان محلی در صفحه اصلی فیلم اقدام کنند.

Chae Hyeon-il ، رئیس Yeongdeungpo-gu ، گفت: “یادگیری انگلیسی توسط سخنرانان محلی بصورت آنلاین فرصت خوبی برای بهبود مهارت انگلیسی انگلیسی ساکنان خواهد بود. امیدوارم چنین باشد.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.