Yeongdeungpo-gu از طریق گپ باز KakaoTalk فساد صداقت را گزارش می دهد

[ad_1]

[세계연합신문 송원기 기자] در تاریخ 1 فوریه ، Yeongdeungpo-gu اعلام کرد که با استفاده از Kakao Talk برای اولین بار در منطقه خودمختار سئول ، گفتگوی Tactin Integrity ، کانال گزارش صداقت و فساد به کارمندان داخلی را افتتاح و راه اندازی کرده است.

اتاق گفتگوی آزاد (Open Chat Room) ، یک سرویس گفتگوی آنلاین در بستر کاکائو ، یک کانال گزارش ناشناس برای کارمندان داخلی است. در نظر گرفته شده است که در درجه اول به عنوان پنجره ای برای دریافت گزارش تخلفاتی مانند دستورالعمل های غیرقانونی یا غیرمنصفانه ، صدمه زدن به رفتار نامناسب و دریافت پول مورد استفاده قرار گیرد.

در سال 2019 ، گو مرکز اطلاع رسانی علنی منافع را ایجاد کرد ، که شمارنده های فساد خدمات عمومی پراکنده در وب سایت گو را گرد هم آورده و گزارش هایی درباره صداقت و فساد ، مانند گزارش های منافع عمومی و گزارش های نقض منافع عمومی را دریافت می کند. .

برخلاف مرکز گزارش منافع عمومی ، که مبتنی بر یک کانال گزارشگری رایانه ای است ، Open Chat Integrity Talk از اتاق گفتگوی آزاد Kakao Talk ، یکی از در دسترس ترین رسانه های تجاری SNS استفاده می کند ، بنابراین شما می توانید با جستجوی ساده به کانال دسترسی پیدا کنید. ممکن است.

علاوه بر این ، امکان گزارش بدون افشای اطلاعات شخصی ، استفاده کامل از ویژگی نمایه ناشناس و همچنین امنیت واقعیت ها و گزارش محتوا از طریق چت 1: 1 با مدیر وجود دارد.

مصاحبه یکپارچگی باز به هر کارمند Yeongdeungpo-gu اجازه می دهد تا گزارش های داوطلبانه پرداخت و رسید ، رسید پول و کالا از اشخاص ثالث و گزارش سو of رفتار و رفتار ناعادلانه در امور عمومی ، مانند گزارش پرونده GapJil. شهر ، انتقال داده می شود به مرکز پردازش منافع عمومی

کارکنانی که می خواهند از طریق Open Chat Integrity Talk گزارش دهند می توانند به گپ Kakao Talk دسترسی پیدا کنند ، از میان گپ های جدید به Open Chat دسترسی پیدا کنند و Open Chat را در نوار جستجو در بالای صفحه اصلی چت باز به جستجوی Open Chat بپردازند.

هنگام جستجو برای مکالمه صداقت باز ، باید کد مشارکت را وارد کنید ، و کد و رمز ورود به صورت دوره ای تغییر می کند و در صفحه اعلانات داخلی پست می شود.
این امر به منظور جلوگیری از گزارش های نادرست بی رویه ، اطمینان از محرمانه بودن بیشتر محتوای گزارش و ایجاد فضایی است که می توان با اطمینان گزارش ها را تهیه کرد.

وقتی گزارش دریافت می شود ، حسابرس حقایق را در زمان واقعی بررسی می کند و مستقیماً به تحقیق و پردازش آنها ادامه می دهد.

چای هیون ایل ، رئیس Yeongdeungpo-gu ، گفت: “با روش مناسب گزارش دهی و محرمانه بودن عمیق گفتگوی صداقت باز ، انتظار داریم نقش مهمی در ریشه کن کردن و جلوگیری از فساد در کارمندان دولت داشته باشیم.” بهترین از من برای ایجاد یک محل کار شاد با ذوق خوب برای کار.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *