Yeongdeungpo-gu با شکستن ارز محلی کوچه سایه را نجات می دهد

[ad_1]

[세계연합신문 송원기 기자] واحد پول محلی Yeongdeungpo Love Gift Certificate که سال گذشته توسط Yeongdeungpo-gu صادر شد ، به یک موضوع تجمعی 35 میلیارد بوی بد و تسویه حساب در حدود 30 میلیارد وون در سال گذشته دست یافت.

برای کمک به صاحبان مشاغل کوچک و احیای اقتصاد محلی ، در 15 ژانویه سال گذشته ، گو اولین گواهی هدیه عشق 20 میلیاردی Yeongdeungpo را صادر کرد.

سپس گو ، که برای غلبه بر بحران کرونا 19 ، صدور گواهینامه های هدیه اضافی را شروع کرد ، در 16 ژوئیه برای اولین بار 10 میلیارد برنده گواهی هدیه اضافی صادر کرد که در اوایل 9 آگوست نیز استفاده شد.

با فروش کامل گواهینامه های هدیه اضافی ، گو در 5 سپتامبر 5 میلیارد دلار درآمد اضافی صادر کرد که تنها چهار روز قبل از آن هزینه شده بود.

از کل 35 میلیارد وون در سال گذشته ، مبلغ پرداخت شده در واقع بیش از 29.7 میلیارد وون است. این رقم نرخ بالایی از پرداخت بیش از 85٪ را تشکیل می دهد و هر دو موردی که توسط منطقه خودمختار سئول صادر و پرداخت می شود به نتایج بالایی می رسند.

گو معتقد است که در نتیجه سرمایه گذاری 700 میلیون بوی بد در صدور و ترویج گواهی های هدیه برای کوچه های محلی در بحران ناشی از کرونا 19 ، مصرف جدیدی در حدود 30 میلیارد بوی بد در جوامع محلی ایجاد کرده است.

وقتی به میزان پرداخت و نسبت پرداخت ها براساس نوع تجارت گواهینامه هدیه عشق Yeongdeungpo در منطقه (از 30 مارس 2010) نگاه می کنیم ، کسب و کار رستوران در رتبه اول (17.4٪) قرار دارد ، کل تجارت خرده فروشی رتبه بندی می شود در جایگاه دوم (14.9٪) و آکادمی آموزش عمومی در رتبه سوم (12.9٪) قرار گرفت. سایر م institutionsسسات آموزشی در رتبه 4 (12.1٪) قرار دارند ، در حالی که مواد غذایی ، تنباکو ، فرهنگ ، سرگرمی ، کالاهای تفریحی و سایر بخشهای خرده فروشی در رتبه 5 (9.8٪) قرار دارند ، که نشان می دهد آنها سهم بزرگی در احیای کوچه های محلی دارند.

در این سال ، این منطقه گواهینامه هدیه عشق Yeongdeungpo را که سال گذشته مورد استقبال ساکنان قرار گرفت ، بیشتر از 14.2 درصد نسبت به سال قبل گسترش داد.

[=(50/350)*100]

وی قصد دارد با صدور افزایش 40 میلیارد بوی بد ، تقاضای بیشتر ساکنان را برآورده کند.

علاوه بر این ، گو انتظار دارد اثرات مصرفی بیش از 34 میلیارد دلار کسب شده در سال جاری براساس نرخ تسویه حساب سال گذشته ایجاد کند.

این منطقه تاکنون امسال 15000 مکان برای استفاده از گواهینامه های هدیه عشق Yeongdeungpo فراهم کرده است و به 50٪ فروشگاه های مرتبط با هدف قرار دادن 30،000 کسب و کار کوچک در منطقه رسیده است.

در نتیجه ، گواهی هدیه Yeongdeungpo Love می تواند در مکان های مختلف پرداخت مانند آکادمی ها ، بیمارستان ها ، فروشگاه های عینک فروشی ، فروشگاه های مبلمان و فروشگاه های لوازم خانگی مورد استفاده قرار گیرد.

برنامه های تحویل قابل استفاده برای گواهی های هدیه Yeongdeungpo Love 16 برنامه تحویل از شرکای اتحادیه تحویل صفر سئول ، مانند Thing-dong ، Mukkebi و WeMepoh است.

هنگام پرداخت با گواهی های هدیه در این برنامه های تحویل ، بازرگانان می توانند هزینه حمل و نقل کمتری از 2٪ را پرداخت کنند. انتظار می رود این کمک عملی به خوداشتغالی باشد که سهم عرضه آنها به دلیل کرونا 19 افزایش یافته است.

در آینده ، این شهر به ارائه امتیاز دهندگان برای صاحبان مشاغل کوچک و افراد خود اشتغالی که از کرونا 19 رنج می برند ادامه خواهد داد ، در حالی که تلاش می کند نرخ پرداخت را به سطح فروش افزایش دهد تا مصرف واقعی در منطقه تجاری کوچه گسترش یابد.

Chae Hyeon-il ، رئیس Yeongdeungpo-gu ، گفت ، “من می خواهم از ساکنانی که به طور فعال در استفاده از گواهی عشق Yeongdeungpo صادر شده برای نجات اقتصاد محلی مشارکت داشتند ، که به دلیل کرونا 19 سال گذشته دشوار بود ، تشکر کنم.” علاوه بر این ، ما تلاش بیشتری خواهیم کرد تا اقتصاد محلی را احیا کنیم. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *