Yeongdeungpo-gu فروشگاه مراقبت در فضای باز 5th Made Center را افتتاح می کند

[ad_1]

[세계연합신문 송원기 기자] در 2 Yeongdeungpo-gu درب فروشگاه 5 مرکز بهداشت را باز کرد ، در Munrae-dong در دوم افتتاح شد ، و به طور جدی کار را شروع کرد.

مرکز قلب فضایی برای نوزادان و کودکان خردسال است که والدین می توانند با اطمینان و کودکان با خیالی آسوده از آن استفاده کنند. “مرکز ساخته شده” که بار والدین را به نصف کاهش می دهد و مکانی سالم برای بازی کودکان فراهم می کند ، محصولی تخصصی است که توسط Goo برای ایجاد سیستم مراقبت سیستماتیک و ایجاد محیطی امن برای مراقبت از کودک تولید شده است.

مرکز Momdeon ، یک زمین بازی سرپوشیده عمومی ، به خصوص در نوزادان و کودکان خردسال که به دلیل موانع فصلی مانند فصل تلخ زمستان ، یک روز گرم تابستان و یک روز از ریزگردهای سنگین در خارج از خانه مشکل دارند ، بسیار محبوب است. علاوه بر این ، در مقایسه با زمین های بازی خصوصی ، که بار هزینه های آنها کم نیست ، می توان از آنها به صورت رایگان استفاده کرد ، بنابراین پاسخ والدین نیز زیاد است.

این مرکز میزبان متخصصین مهد کودک ها است که دارای مجوز برای معلمان در مهد کودک ها هستند. علاوه بر فراهم کردن مکانی امن برای بازی شیرخواران و کودکان خردسال ، برنامه های مختلف تجربی نیز وجود دارد که نوزادان و کودکان می توانند در کنار والدین خود از آن لذت ببرند ، مانند “هنر محیطی” ، آداب و رسوم ، تولید غذا.

علاوه بر این ، افراد محلی ، از جمله والدین تازه کار با مشکلات زیادی در زمینه والدین ، ​​برای حمایت از فعالیت های باشگاه برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات و توافق در مورد تربیت فرزندان گرد هم می آیند و مکان ملاقات برای آنها فراهم شده است.

مخاطبان هدف کودکان پیش دبستانی و سرپرستان ساکن در منطقه هستند. ساعات کار سه شنبه-جمعه 9: 30-17: 30 ، شنبه 09: 30-16: 00 است و در تعطیلات رسمی و یکشنبه و دوشنبه تعطیل است.

والدین و کودکان می توانند با استفاده از درخواست قبلی در هر زمان با هم از آن استفاده کنند و این درخواست را می توان در صفحه اصلی مرکز پشتیبانی جامع والدین سابق ایجاد کرد.

در طول یک سال گذشته ، با وجود تاج طولانی 19 ، کار با مرکز جلب رضایت تا حدودی دشوار بوده است ، اما برنامه کودک و نوزاد و گروه خودیاری والدین به صورت حضوری و با استفاده از یک کانال آنلاین کار کرده اند برای افزایش مشارکت و علاقه ساکنان

امسال این منطقه در حال آماده سازی برای فعالیت عادی مرکز به موقع برای افتتاح مرکز کودکان است ، ضمن نظارت بر وضعیت کرونا 19. برنامه های مختلف برای نوزادان و کودکان خردسال و گروه های خودیاری گسترش می یابد و در قالب تماس ، چهره به چهره برای ارائه خدمات مراقبت از کودکان بدون وقفه.

از سال 2019 ، این منطقه شروع به ایجاد یک مرکز دوستانه برای هر منطقه می کند و در حال حاضر مجموعاً 5 مرکز فعالیت می کند. در ژوئن سال جاری ، برنامه ریزی شده است که ششمین فروشگاه در طبقه اول مرکز آموزش مادام العمر YDP در Daelim-dong افتتاح شود.

چای هیون-ایل ، رئیس Yeongdeungpo-gu ، گفت: “ما امیدواریم که این مرکز فضایی باشد که کودکان بتوانند اطلاعات مربوط به والدین و تجارب مختلف را به اشتراک بگذارند ، و این به شما کمک می کند تا بار والدین و همچنین رشد کودک کاهش یابد. “من همه کار ممکن را انجام خواهم داد.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *