Yeongdeungpo-gu یک توافق نامه کاری برای ایمنی عابر پیاده روی تخته های برقی امضا کرد

[ad_1]

[세계연합신문 송원기 기자] در تاریخ 29th ، Yongdeungpo-gu یک توافق نامه تجاری (MOU) با چهار شرکت برای تحرک شخصی مشترک (PM) برای توسعه اقدامات ایمنی عابر پیاده امضا کرد.

بعد از ظهر 29 ، رئیس دفتر منطقه Yongdeungpo ، Chae Hyun-il وقت داشت که توافق نامه ای را برای ایجاد اقدامات ایمنی عابر پیاده برای تخته های برقی با نمایندگان چهار شرکت تقسیم تحرک شخصی مستقر در منطقه در یک اتاق ارتباطات امضا کند طبقه 3 دفتر منطقه.

تحرک شخصی (PM) ، به کره ای ترجمه شده ، یک وسیله تحرک شخصی است و یک وسیله تحرک شخصی مربوط به آینده است که ما معمولاً آن را یک کیک بورد برقی می نامیم. شرکت های تحرک شخصی مشترک خدماتی را ارائه می دهند که به شهروندان امکان می دهد آنها را با پرداخت هزینه ای استخدام کنند.

همانطور که اخیراً تعداد استفاده کنندگان از کیبورد برقی افزایش یافته است ، موارد مختلف ایمنی از جمله پارکینگ و پارکینگ نامرتب ، رانندگی با سرعت بالا در جاده های مدارس و پیاده روها ، حوادث کیک بورد نوشیدنی به دلیل مشکلات اجتماعی و صدای ساکنین که به دنبال بهبود هستند ، افزایش یافته است. . یک وضعیت بود

در نتیجه ، گو یک قرارداد تجاری با چهار شرکت (Lime ، Beam ، Thing Thing و Kick Going) امضا کرد که در Yeongdeungpo فعالیت می کنند یا باید فعالیت کنند. همراه با این شرکت ها ، گو تصمیم گرفت با بهبود مشکلات تصادفات مربوط به ایمنی تخته های برقی و ناراحتی پیاده روی ناشی از پارک نامناسب ، با یکدیگر همکاری کنند.

مطابق با شرایط قدیمی ، هدف از این توافق نامه تعیین area منطقه پیشگیری از ترافیک برای بخشی از منطقه حفاظت شده برای کودکان و سالمندان ▲ برای تعریف یک منطقه پارک محدود از Yeongjung-ro ، خدمات عمومی ، مترو است. ورودی ها و منطقه حفاظت از کودکان و سالخوردگان.

ابتدا 70 منطقه برای حفاظت از کودکان و افراد مسن در این منطقه به عنوان مناطقی برای جلوگیری از حرکت شناسایی شده است. رانندگان کیک بورد برقی هنگام رانندگی در منطقه اعلان های هشدار دهنده ای مانند لرزش ، چراغ های هشدار دهنده یا کاهش سرعت خودکار دریافت می کنند. این شرکت سیستمی متناسب با این مورد را تا آوریل توسعه خواهد داد.

علاوه بر این ، یک منطقه اختصاصی برای پارکینگ وجود دارد که پارکینگ کیکبورد را در چهار منطقه محدود می کند ، از جمله تراکم زیاد عابران پیاده ▲ اطراف Yeongjung-ro ▲ داخل و خارج از دفاتر عمومی ▲ اطراف ورودی های مترو ▲ در مناطق محافظت از کودکان و بزرگسالان.

این توافق نامه از این جهت مهم است که اولین توافق نامه ای است که منطقه خودمختار سئول از زمان توافق نامه بین سئول و 16 شرکت تحرک شخصی در سئول در سپتامبر گذشته امضا کرده است. گو پیشگیری از توافق نامه تجاری متناسب با اوضاع گو برای جلوگیری از حوادث ناشی از ایمنی عابر پیاده و تضمین حقوق عابران پیاده ، مطابق با شعار ‘Tatein Yeongdeungpo’ امضا کرد.

برای ارتقا successful موفقیت آمیز توافق ، گوو توافق نهایی (پروژه) را پس از برگزاری جلسه ای با کارمندان شرکت در 4 دسامبر سال گذشته و ادامه بحث ها تا اخیراً ، نهایی کرد.

این توافقنامه تا زمانی که قوانین حرکتی شخصی که در آینده وضع خواهد شد ، اجرا شود و شهر پنجره ارتباطی و دریچه ای را باز کند تا محتوای توافق نامه با رایزنی متقابل با پیشرفت ، اصلاح یا اصلاح شود. توافق شش ماه بعد

Chae Hyeon-il ، رئیس Yeongdeungpo-gu ، گفت: “ما برای بهبود عوارض جانبی ، مانند موارد ایمنی ، ناشی از راحتی زندگی از طریق نوآوری سریع فن آوری ، پشتیبانی سریع نهادی را ارائه می دهیم.” می تواند استفاده شود “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.