Yeongdong-gun ، “شور کشاورزان و میوه های خالص ویژه یانگ دونگ ، Cheonhyehyang”

[ad_1]

[세계연합신문 김준경 기자] مانگام ، “Cheonhyehyang” ، که عمدتا فقط در جزیره ججو تولید می شود ، تحویل کالا به یونگدونگ-گون ، چونگبوک ، یک شهر میوه را آغاز کرد.

در گلخانه ای در یک خانه روستایی در شنژن میون ، یونگدونگ-گون ، برداشت Cheonhyehyang ، که دارای قند زیاد و سرشار از آب است ، در حال جابجایی است.

لی بیونگ دیوک (64 ساله) ، که چئونیهیانگ را در خانه ای سبز به مساحت 3،960 ㎡ پرورش می دهد ، امسال برای اولین بار Cheonhyehyang را فرستاد.

چون هی هیانگ ، یکی از محصولات نیمه گرمسیری ، ثابت کرده است که می توان آن را در یونگدونگ ، مرکز شبه جزیره کره کشت کرد.

آقای لی در کنترل بیماری ها و آفات در خانه و تکنیک های مناسب مدیریت محیط زیست مشکل داشت ، اما با تجربه کشاورزی و صداقت ذاتی خود درخت Cheonhyehyang را محکم مدیریت کرد.

به طور خاص ، این پروژه به عنوان یک طرح آزمایشی برای ترویج توسعه محصولات جدید سودآور در پاسخ به تغییرات آب و هوایی توسط مرکز فناوری کشاورزی در سال 2018 انتخاب شد و پایه و اساس کشاورزی مورد نیاز برای کشت Cheonhyehyang را بنا نهاد.

سه سال پیش ، نهال Cheonhyehyang از جزیره Jeju خریداری شد و درختانی که با دقت رشد می کردند ، کیفیتی را به Cheonhyehyang قابل مقایسه با منطقه محلی داد.

با طعم و رایحه منحصر به فرد خود ، سلیقه مصرف کنندگان در سراسر کشور را هدف قرار داده است.

هماهنگی شور و شوق کشاورزان و پشتیبانی قوی ارتش ، پایه ای سیستماتیک برای تولید میوه ایجاد کرده و وضعیت دهکده میوه را بالا می برد.

لی قصد دارد امسال 900 کیلوگرم Cheonhyehyang را جمع آوری کند و قصد دارد 3 کیلوگرم 1 جعبه را به قیمت 38000 وون بفروشد.

پیش بینی می شود بیش از 9 تن در سال آینده برداشت شود که نقش عمده ای در افزایش درآمد مزارع خواهد داشت.

آقای لی گفت: “اگرچه خانه به دلیل رکورد آب و هوای بارانی و آزاد شدن سد یونگدام در تابستان گذشته دچار سیل شد ، اما ما از باروری این محصول لذت بردیم و برای بازگرداندن آب و مدیریت تصفیه تلاش کردیم.” پشتیبانی از این مرکز باید ادامه یابد.

این هونگ جانگ ، مدیر مرکز فناوری کشاورزی Yeongdong-gun ، گفت: “ما قصد داریم همچنان به پشتیبانی اداری مانند پشتیبانی از امکانات برای کشف محصولات جایگزین و محصولات جدید با درآمد متناسب با تغییر اقلیم ادامه دهیم.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *