Yeongdong-gun ، قلب گرم مردم Yeongdong-gun ، که همچنین بر تاج 19 غلبه می کنند

[ad_1]

[세계연합신문 김준경 기자] در یونگدونگ-گون ، استان چونگچئونگ شمالی ، کمک های مالی اهدای رله برای غلبه بر تاج 19 و عشق ورزیدن به همسایگان همچنان ادامه دارد.

در روز بیست و یکم ، Ko Young-gi ، رئیس مدیریت ایمنی تیم بازیابی حوادث ، 2 میلیون کمک Hope 2021 به اشتراک Rainbow Happiness Sharing اهدا کرد.

رهبر تیم Ko Young-gi در تقسیم معنی دار پیشقدم شد و به عنوان اولین اهدا کننده کارمند دولت Yeongdong-gun در سال 2021 جدید شناخته شد.

شناخته شده است که پس از شنیدن این خبر که بسیاری از سربازان دشوار وجود دارند که به دلیل کرونا 19 و غیره زمستان سختی را سپری می کنند ، رئیس تیم Go تصمیم به کمک مالی برای ایجاد فرصتی برای ایجاد فرهنگ اشتراک و احساس برای جامعه در جامعه محلی.

در همان روز ، مهندسی Daemyung (مدیر عامل شرکت Song In-soo) ، تولید کننده بخاری های صنعتی و مبدل های حرارتی در Yongsan-myeon ، نیز با اهدای 2 میلیون در غلبه بر کرونا 19 کمک کرد.

پس از مراسم اهدای کمک ، آنها گفتند: “در شرایطی که جامعه و ارتش به دلیل کرونا 19 و عوامل مختلف کار سختی را پشت سر می گذارند ، ما پول را اهدا کردیم به این امید که در زمستان گرم کمی به ارتش کمک کند.”

در همین حال ، گروه پشتیبانی بهزیستی Yongdong-gun قصد دارد از کمک های مالی برای فعالیت های پیشگیری از تاجگذاری 19 و حمایت زنده از افراد آسیب پذیر استفاده کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *