Yongsang-gu ، پروژه ای برای عرضه عمومی به جامعه روستایی در سال 2021

[ad_1]

[세계연합신문 송원기 기자] برای تقویت ارتباطات و همکاری بین مردم یونگسان گو ، سئول ، پروژه رقابت جامعه روستای نئون ارتقا خواهد یافت.

دوره پروژه از ماه مه (تاریخ توافق) تا نوامبر است و می تواند شامل یک گروه یا یک گروه سه نفره یا بیشتر باشد که آدرس یا محل زندگی آنها یونگسان گو است. این شرکت 130 میلیون وون در 50 پروژه در شش حوزه سرمایه گذاری خواهد کرد.

انواع پروژه ها به ▲ ساختمان همسایه (کاشت) ساختمان دهکده ما (ظهور) پشتیبانی پشتیبانی از فعالیت (دوره رشد) ▲ مشارکت اهدا کنندگان زندگی پشتیبانی از فعالیت های محلی ▲ ساخت کوچه و شما در انتخاب محتوا آزاد هستید .

این شهر از بودجه ای معادل 1 تا 7 میلیون وون در هر پروژه (جلسه) پشتیبانی می کند. این می تواند برای هزینه های عملیاتی ، هزینه های چاپ روابط عمومی ، خرید مواد مصرفی ، هزینه های اجاره کوتاه مدت ، (خارج از شهر) هزینه های سفر ، هزینه های جلسات (هزینه های غذا و تازه سازی ، و غیره) ، هزینه های دست نویس ، کنفرانس ها ، هزینه های مربی ، و غیره. بخشی از بودجه (بیش از 5٪) باید خود شارژ شود (به استثنای بخش محله).

گو ساعت 4 در ساعت 4 بعد از ظهر جلسه توجیهی تجاری را در YouTube در مرکز خودمختار روستای Yongsan-gu برگزار می کند. هرکسی که علاقه مند باشد می تواند آن را تماشا کند.

برنامه ها از 22 فوریه تا 11 مارس پذیرفته می شوند. در بخش پشتیبانی پروژه از وب سایت مرکز پشتیبانی جامعه سئول به صورت آنلاین اقدام کنید. یک پروپوزال پروژه ، طرح تجاری ، لیست شرکت کنندگان در پروژه و لیستی از وظایف کاری و موافقت با پردازش اطلاعات شخصی باید با هم ارسال شود.

فرم مربوطه در بخش پیام ها / اعلان ها در وب سایت قدیمی منتشر شده است.

این شهر با مرور سند / سایت (اول) ، کمیته جامعه روستایی (دوم) و کمیته بررسی یارانه محلی (سوم) هدف پشتیبانی را تعیین می کند. نتایج انتخاب در ماه مه اعلام خواهد شد.

یک کارمند سابق گفت: “بسته به شرایطی که با ویروس کرونا ویروس جدید وجود دارد (کرونا 19) احتمال زیادی وجود دارد که یک پروژه غیرحضوری انتخاب شود.” لطفاً قبل از مشاوره مراجعه کنید. “

سال گذشته ، این منطقه با انتخاب و اجرای 59 پروژه برای عرضه عمومی به جوامع روستایی ، ظرفیت ساکنان خود را افزایش داد. تعداد تبلیغات در این زمینه: ایجاد همسایگان (کاشت) 21 مورد ، ایجاد روستای ما (ظهور) 17 مورد ، پشتیبانی از فعالیت (دوره رشد) 6 مورد ، مشارکت ساکنان 13 مورد ، پایگاه جامعه فضای پشتیبانی پایگاه 1 ایجاد جامعه کوچه موردی 1 این مورد است.

سانگ هیون لی ، شهردار یونگسان گو گفت: “ما در حال اجرای یک پروژه مناقصه عمومی برای ایجاد یک جامعه روستایی به رهبری ساکنان هستیم” و “امیدوارم که شما روستای خود را با ایده های درخشان نوسازی کنید.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.