Yongul-gun ، با بررسی مجدد کاداستر ، به خواسته های ساکنان پرداخت

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] تصمیم مرزی برای پروژه تحقیق مجدد کاداستر Imok-ri ، Jung-myeon ، که توسط Yeongwol-gun در سال 2019 آغاز شد ، به پایان رسیده است.

پروژه تحقیق مجدد کاداستر Imok-ri ، Jung-dong-myeon ، در 1068 قطعه در چهار منطقه انجام شد ، و هزینه بررسی 183 میلیون درآمد حاصل از دو سال به طور کامل توسط دولت تأمین شد. 2021.1.27. تصمیم گیری برای تعیین مرز با تصمیم کمیته حل مرز نهایی شد و به همه مالکان زمین مراتب اطلاع داده می شود و پس از 60 ماه اعتراض یک بررسی جدید کاداستر تهیه می شود و ثبت نام به ترتیب انجام می شود.

این منطقه منطقه ای است که به دلیل تغییر طول آب رودخانه های کوچک به دلیل طغیان زیاد یا وضعیت کاربری زمین و نقشه های کاداستر ، بخشی از زمین خصوصی در رودخانه پوشانده شده است. ما توانستیم شکایاتی را که با این رویداد محدود شده بود ، حل کنیم.

علاوه بر این ، 10 منطقه ، از جمله مناطق سالانه 1 و 2 ، که از سال 2020 در حال انجام است ، قصد دارند تا پایان سال جاری از طریق نظرسنجی های یک قطعه و مشاوره مرزی با مالکان زمین ، بررسی مجدد کاداستر را به پایان برسانند.

پروژه بررسی مجدد کاداستر یک پروژه ملی است که از طریق مطالعه و تحقیق در مورد نقشه های کاغذی کاداستر ساخته شده با جدیدترین فن آوری های ژئودزیکی مانند تصویربرداری ماهواره ای و اعتبار الکترونیکی ، نقشه های کاغذی کاداستر ساخته شده با فناوری منسوخ شده را به اطلاعات دیجیتالی تبدیل می کند تا سال 2030 سالانه رواج می یابد.

یونگ سو جونگ ، رئیس دفتر خدمات عمومی خدمات عمومی در یونگول-گون گفت: “این بار انتظار می رود که یک بار بررسی کاداستر برای بررسی مجدد هزینه بررسی را با توجه به بررسی مرز کاهش دهد ، فن آوری نقشه برداری را بهبود بخشد و قابلیت اطمینان اداری را بهبود بخشد.” دفتر ما به علاقه و همکاری زیاد ساکنان امیدواریم. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.